Ana Sayfa İletişim

Side Kervan Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Side Kervan Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Side Kervan Otel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Daha önce 2007 yılında gittiğimiz otelden iz kalmamış. Şöyle ki içeceklerden yemeklere kadar herşey ucuza kaçılmış. 2007 yılında gittiğimde verilen içecekler markalı gelmesine rağmen, şimdi hayatım boyunca hiç duymadığım markalar ile karşılaştım. Kolalar carla kola diye bir kola, gazoz royal marka birşeydi. Yemeklerde kıyma namına herhangi birşey yok ve hindi etini normal et diye yutturma düşünceleri mevcuttu. Çay güzel çay, marmara çay gibi hiç biryerde görmediğim bir çaydı, adı değil tadı önemli ama tattan eserleri yoktu. Kahveye baktım onu da hiç duymadım adını da tam hatırlamıyorum. Saat 23:00 den sonra su bile verilmiyordu. Gece 3te 4te dışarıdan su satın almadığım için; içim yanmasına rağmen zorla uyuduğum oldu. Suyu bile normal zamanda bardan alıyorduk, ufak pet şişeyi dahi doldurmadılar zaman dolmamasına rağmen yasak diye. Tek artısı odalara hergün temizlik geliyordu. Ancak odalardaki klimalar artık miladını doldurmuş derece ayarı almıyor direk soğuk hava üflüyor. Kendisine ait plaj daha önce uygun biryerde iken artık uzakta ve ucuza kaçılmış anlaşmalı başka yer olmuş. Animasyonun bulunmadığı otelde tatsız tuzsuz bilinmedik içeceklerle zor zaman geçirdim. Odası gibi banyosu da çok dardı ve havalandırması yoktu. Banyoda bir de klozet vardı. Havalandırmasız ufak banyoda klozet gerisini siz düşünün. Para verseler gitmem diyeceğim bir yer olmuş. Unutmadan hayatımda ilk defa ciğerli ve tavuklu pide yedim. Döner vs tabiki çıkmadı kaldığım süre boyunca. Daha önce markalı içecekler ve plajı için gittiğim yer, para için neler yapılamaz denilen bir yer olmuş.
Saygılarımla. Teşekkürler hotelsikayet.com a şimdiden.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Side Kervan Otel Side

Şikayet Et