Ana Sayfa İletişim

Mediterra Art Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mediterra Art Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mediterra Art Hotel Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

Fevkalade
Bu Oteli bulunduğu yer ve mekan bakımından Antalya kalışlarında tercih edebilmeniz için önermek istiyorum. Normal de oturup her yere yorum bırakan birisi değilim. Şunu belirtmek isterim ki, Antalya şehir merkezi Kaleiçi'nin tam ortasında yer alan bu Butik Otel tam anlamıyla mükemmel. 150 yıllık tarihi orjinal konak 2007 de lüks bir şekilde restore edilmiş ve Turizme kazandırılmış. Odaları çok temiz. Personel çok ilgili ve güleryüzlü. Ben de bu oteli başka bir yorum sitesinde inceledim ve kalmaya karar verdim. Küçük bir otel fakat Hizmeti büyük. Yalnız konakladığım dönemde tek Türk bizdik. Avrupalı ve İngiliz müşterilerle tanıştık. Tüm çalışanlarına Teşekkürler.  Sayfa: 1  

Mediterra Art Hotel Antalya

Şikayet Et