Ana Sayfa İletişim

Hilton Kayseri Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hilton Kayseri hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hilton Kayseri Konum: , Kayseri, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Hilton havuzu kurallara uymayan, hijyenik olmayan bir yer.Hilton standardının çok altında hizmet veriyor. Yıllık üyeyim. Sorunların giderilmesi için defalarca uyarmama rağmen hala hiçbirşey yapılmaması çok üzücü. Umarım şikayetim farkındalık yaratır. Teşekkürler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİşim gereği sürekli otellerde kalıyorum. Kayseriye geldiğimde hiltonda kalıyorum.Daha öncede sorun yaşadım. Bir süre bıraktım sonra tekrar konaklamaya başladım. Honors üyrliğim de var. Fakat hiçbir avantajından faydalanamıyorum. Gerekli ilgi alaka bilgilendirme maalesef yok. Şimdi oteldeyim ama bu son. Bi daha kayseri hiltonda asla konaklamam. Hiç tabsiyede etmem. Çok daha uygına çok daha güzel otellerde var.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Nie wieder!!ilk gittigim gün sigara icilmeyen oda internetten siparis ettigim halde bana sigarali oda verdiler odamiz kalmadi diyerek , esyalarim tasindiktan sonra, kokudan rahatsiz oldum, tekrar gittim ve hastayim deyince odami degistirdiler, gece vakti bu hareketlilikten sonra ben gürültüden odada uyuyamadim, bir muzik sesi sanki odanin icinde caliyor bu günlerce sürdü, ayrica odada klimave telefon bozuktu, ayrica tuvalet fircasida yoktu son gün ise benden ek bir ücret istediler ordaki calisanin hata yaptigini söyleyerek oysaki ben oda ücretini internet üzerinden siparis etmis ve ödemem yapilmisti, ismine aldanmayin, böyle misafirperverlik olmaz, bir daha asla kalmak icin bu oteli secmem


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEnerjisa olarak 1 günlük eğlenceye geldik fakat sigara içmeye çıktık geldik meze yi kaldirmislar sormadan. Yemek geldi yine sigara içerken yemeği kaldirmislar. WiFi şifresini istedik fakat onu da vermediler


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
Merhaba
Ailem ile birlikte iki gün kaldım. İlgi alaka ve hizmet mükemmel. Özellikle kat görevlimiz Mevlan Hanımın bizi karşılaması ve havlular ile odamıza yapmış olduğu gül Buket'i bizi çok mutlu etti. Kendisine bu Jestinden dolayı teşekkür ediyoruz. Tekrar geldiğimizde Mevlan Hanım ın bu jesti bizim için tercih sebebi olacak


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum5 mayıs 2017 tarihinde kayseri hiltonda kaldım. kesinlikle tavsiye etmiyorum. standart oda yok dediler plus oda verdiler. standart odadan hiçbir farkı yoktu temizlik kötüydü. 12. kattaki restoranda garsonun tavırları hoş değildi. kahvaltıda çatallar kirliydi. interneti kullanamadık bağlanmadı. yani kalmayın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
bayaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! İSİM VAR AMA KENDİ MAALESEF YOK ,KESİNLİKLE MEMUN DEĞİLİM,MUHATTAP YOK,


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
İstanbul dan Kayseri ye bir yakınımızı kaybettik diye geldik işlerimizi hallettikten sonra Hilton'a gidip güzel bir oda tutup kalalım dedim eşimle sigara içilmeyen 721 numaralı odayı tuttuk okadar yorgundum ki hiç odayı kontrol etmeden uyudum sabah bir ses ve soğuktan uyandım camı rüzgar açmış kapatmaya çalıştım kapattım ama 2.3 santim camlarda boşluk vardı camlar bozulmuş hepsi aralıklı rüzgar ve araba sesleri odanın içerisinde kasvetli eski bir oda. Koskoca Hilton otelinin şimdi içinden yazıyorum bir tarafta klima açık diğer taraftan açık aralıklı olan camlardan gelen soğuk ve rüzgar tabi bu böyle devam etmemeli.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hilton Kayseri Kayseri

Şikayet Et