Ana Sayfa İletişim

AKKÖY ANADOLU OTELCİLİK VE TUR. AKKÖY Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer AKKÖY ANADOLU OTELCİLİK VE TUR. AKKÖY hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

AKKÖY ANADOLU OTELCİLİK VE TUR. AKKÖY Konum: , Denizli, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Gezi
Çalışan personel ilgili ama otel odaları bakımsız ve pislik içerisinde. Geç saatlerde geldigimden mecburen geldim. Eğer biraz daha erken gelmiş olsaydım başka otellerde kalırdım. Adeta mikrop yuvası. Her taraftan pis koku geliyor ve etrafı böcek sarıyor.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

AKKÖY ANADOLU OTELCİLİK VE TUR. AKKÖY Denizli

AKKÖY ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM
MESL.LİSESİ UYGULAMA OTELİ - AKKÖY

461 2817
461 2816

Restaurant, Konferans Salonu, Odalarda Minibar, TV, Tuvalet, Banyo, Buzdolabı

36 / 75

Şikayet Et