Ana Sayfa İletişim

Büyük Isparta Oteli Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Büyük Isparta Oteli hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Büyük Isparta Oteli Konum: , Isparta, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Rezalet
30. 12. 2012 akşam saat 21:00 civarında otele yerleştim eşyalarımı açmadan şehir merkezinde yemeğe gittim otele geri döndüğümde yatağı açınca yatağın pis olduğunu gördüm gözden kaçabileceğini düşünerek diğer yatağı açtım geri kalır yanı yoktu. resepsiyon görevlisine odanın pis olduğunu söylediğim halde ücret talep etti sorun çıkarmadan ödedim ancak bu derece sorumsuz otellerin bırakın 4 yıldız pansiyon sıfatına uymayacağını düşünüyorum


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Büyük Isparta Oteli Isparta

Tel :246-2330176
Fax :246-2324422

Şikayet Et