Ana Sayfa İletişim

Dervish Cave House Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dervish Cave House hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dervish Cave House Konum: , Nevşehir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

tatil güzel, otelin tavrı korkunçtu
Tatilimizin ilk günü Avanos'ta kaldık, ikinci gün Göreme'de kalabiliriz diye düşünüyorduk. Bu otele dair olumlu yorumlar okumuştum. Booking.com'daki fiyatı da uygundu. Oteli görmeye gittik. Ayrıca öğlen yemeğini de orada yemeği düşündük. Arabayı park edip çıkmıştık ki, içeriden bir bey arabayı buraya park edemeyeceğimizi söyledi. Biz de yemek yiyeceğimizi ayrıca oteli göreceğimizi söyledik. Fakat tavır çok kötüydü. Burada yemek servisi yok ayrıca müşteri değilseniz hiç bir şekilde parkedemezsiniz gibi bir tavırla karşılaştık. Her ne kadar potansiyel müşteri olduğumuzu anlamaya çalıştıysak da olmadı. Eşim baya sinirlendi, yine de anlatmaya çalıştı neden orada olduğumuzu ve mümkünse otel yetkilisi ile görüşmek istedğini söyledi, ben de belki müşteri olacağız ayrıca yanımızda iki çocuk var lütfen aakin olalım dedim fakat bahis konusu kişi giderek daha fazla bağırmaya hatta eşimin üstüne yürümeye başladı. Eşim yanımızda çocuklar olduğunu, ayrıca kamu görevlisi olduğumuzu dolayısıyla tavrına dikkat etmesi gerektiğini söyledi. Yalnız karşı taraf buna iyice sinirlendi. Orada bulunan bir kişi kendisini sakinleştimeye çalıştı hatta. Çocuklara arabaya binmelerini söyledim, eşimi de uyardım ve gittik. Yalnız şimdiye kadar hiç böyle bir şey yaşamamıştık. Otel güzel olabilir, fakat karşılama ilk intiba açısından çok önemli bence. Özellikle otel sahip ve yetkililerini bu kişi hakkında uyarmak isterim.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dervish Cave House Nevşehir


Adres:
Goreme Cappadocia

Telefon:
0384 271 21 85

Fax:
0384 271 21 84

Şikayet Et