Ana Sayfa İletişim

Cactus Comca Manzara Hotels - (Apart Otel) Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Cactus Comca Manzara Hotels - (Apart Otel) hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Cactus Comca Manzara Hotels - (Apart Otel) Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Berbaaaaat
Arkadaslar bu yazdigimi lütfen okumadan Cactus Club yali Paradise Beach Özdere/izmir gitmeyin
tek kelime ile rezilik böyle otel görmedim hayatimda yillardir tatile geliyorum Türkiye,ye ama böylesi evlere senlik odalarda hayvan kayniyor sikayet ediyorsun kimsenin umrunda degil sahil kendisine ait gidin de görün rezalet pislik cöp yigini denizi yosun dolu yemekler rezil kalan yemekler daha sonrakiyemeklere kulaniyorlar. Sözde oranin sorumlusu ortalik da gezen kisa boylu bey efendi ne is yapar bilmem müsterileri sikayetini kaala bile almiyor. Semsiyeler küf tutmus hollandali türislerle konustum bir daha asla diyorlar. Simdi burada almanyada dava acacagim yazik verdigim paraya 3 yildizli baska otelerde,de kaldim böylesi görmedim.Animasyodaki Eylül kardesim tek ilgilenen kisi orada ona Tesekkür ederim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Cactus Comca Manzara Hotels - (Apart Otel) Bodrum

Şikayet Et