Ana Sayfa İletişim

Assos Kadırga Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Assos Kadırga Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Assos Kadırga Hotel Konum: , Asos, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Kadırga koyunda 40 yılda bir ağ atalım balık tutalım dedik denizin içinden ağları çalmışlar.40 yıl sonra tekrar ağ atmam.Hotel ve mekan sahipleri T.C denizi kendilerine aitmiş gibi her yere şezlong dolduruyorlar.Bu ülkede bu şekilde yaşanmaz.Bu ülke böyle ilerlemez.öğlen yemeği pahali
Öğlen yemeği asiri yağlı ve pahali patron insaf denizi guzel havuz 1 metre falan fiyatini sormadan birsey yemeyin 1 oglen yemeği 160 tl disarda ayni yemegi 30 tl vermessinizöğlen yemeği pahali
Öğlen yemeği asiri yağlı ve pahali patron insaf denizi guzel havuz 1 metre falan fiyatini sormadan birsey yemeyin 1 oglen yemeği 160 tl disarda ayni yemegi 30 tl vermessinizBiz 3 kişi gittik 2 gece 3 gün kaldık. Odalar gayet temiz fakat bu başka sorunları gözardı etmemiz için yeterli değil.Birkere servis çok yavaş, yemek söyledikten 45dk sonra anca geliyor ve soğuk geliyor. Üstelik 2 gün öğle yemeği için 265tl gibi bir para aldılar. Biz 2 gece 3 gün için 600tlye anlaşmıştık havalemizi gönderdik. Çıkış yaparken öğle yemeği ücretlerimizi ödemek için receptiona gittiğimizde bize 365tl gibi bir fiyat çıkarttılar ve tabiki bu kadar çok ne yedik diye düşündük fakat 265 öğle yemeği, 100tl otel masrafı denilince biz 600tl göndermiştik dedik ama biz eşinizle 700tlye anlaştık denildi. yani çıkarkende 100tl gibi bir kazık atmaya kalkıştılar fakat biz bu parayı ödemeyi kabul etmedik. fakat 265tl 2 günlük öğle yemeği parasını ödedik. biz 3 bayan gittik, 3 bayan 2 öğle yemeğinde 265tllilk ne yiyebilir ki? Kadırga koyu hakkında en ufak bir şikayet yok deniz çok güzel fakat bayramın yerini kimseye önermiyorum.Mükemmel
son bir kaç yıldır Assos hayalleri kuruyordum. Bölgenin yıldızlı zincir otelineydi niyetim. Ama tesadüfen rezervasyon yapacağım gün bu sitede otel hakkında okuduğum şikayetler hayatımın en güzel tatilini yaşamama neden oldu. Öncelikle bu siteyi hazırlayanlara ve yorum yazanlara teşekkürler.

Hakkında şikayetler yazılan oteli ve otelin acentasını aradığımda şikayetler konusunda çok da kıvıramadılar. Evet bi dönem foseptik sorunumuz olmuştu, denk gelmiştir falan gibi. Siz de dikkat ederseniz benim kendileriyle görüştüğüm tarihten sonra bol bol otel hakkında iyi yazılar yazılmış. çoğu da otelin acentası tarafından.

Neyse konumuz Assos Kadırga Otel.

Sahibi Bayram Bey. Çok tatlı, tonton bir insan. Tüm misafirleriyle tek tek ilgileniyor. yani otele değil de amcanızın yazlık evine gitmişsiniz gibi. Bütün personel içten, sevimli, seviyeli, cana yakın. Gözleri kulakları açık, neye ihtiyacınız var diye bekliyorlar. Hepsini çok sevdim.

Odalar basit döşenmiş ama çok temiz. Çarşaflar havlular mis gibi. Tv, klima, saç kurutması. Güzel bir bahçesi sessiz bir ortamı var.

Yemekler çok iyi. Doğal köy ekmeği, zeytinyağlılar her akşam yediğimiz balık mükemmeldi. Aynı anda yüzün üzerinde insana anında sıcak yemek vermek gerçekten zordur. Ama bunu başarıyorlar.

Plajı da ayrı bir güzel. Minik taşlardan oluşan koy pırıl pırıl. Kendinizi akvaryumda hissediyorsunuz.

Sessiz sakin huzurlu hiç bir şey düşünmeden bir tatil yapmak istiyorsanız. Bayram'ın Yeri'ni öneririm.  Sayfa: 1  

Assos Kadırga Hotel Asos

Şikayet Et