Ana Sayfa İletişim

Aktur Residence - Bitez Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Aktur Residence - Bitez hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Aktur Residence - Bitez Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Deniz faslı işkence,özellikle D plajı
Tesis yeterli konforda, Deniz'i, doğası ve manzarası güzel ancak deniz faslı bir işkence.Tesisin kendine ait kum plajı olmadığı için sizi ak-Tur'un plajlarına yönlendiriyor,misafirlerin önemli bölümü çocuklu aile olduğu için aktur ana plaj ve D plajı tercih ediyor.Biz de birkaç günden beridir D plajını tercih ettik ve boyumuzun ölçüsünü aldık.Saat 9 civarı gitseniz bile yerlerin çoğu rezerve edilmiş durumda, çünkü D plaj işletmecisi kendi elemanları aracılığı ile site yönetimi yasakladığı halde hatırlı müşterilere havlularla yerayırtıyor.Hatırlı yerlerin sahipleri saat 12ve sonrasında elemanlar tarafından ayrılmış yerlerine alınıyorlarlar.Durumu aktur aş genel müdürüne anlatınca da "biz plaj işletmecisini bu konuda zorlayamayız, ancak rica edebiliriz" ,siz de kendinizi fazla üzmeyin bu konuda, neticede tatildesiniz diyor ve yöre ortalamasının hayli üzerindeki günlük ücretin üzerine güzelce oturup ancak çözümsüzlük üretiyor.Uzun lafın kısası kum plajı kullanacaksanız ikinci defa düşünün derim, bu tesise hiç değmez, bir de her gün plajda gerginlik yaşarsınız.%54 %23 %23
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhırsızlık yüzünden çok kötü
Bir otel faresi yüzünden zehir olan tatil yaşadık. Yaklaşık 200 yıllık aile yadigarı bir yüzük ve bir altın alyans çalındı. Jandarma geldiğinde bizim ilk olmadığımız daha önce başka dairelerde de benzer hırsızlıkların yaşandığını öğrendik. Yörenin en pahalı ve en lüks olma özelliğine sahip olan bunun dışında da fazlaca bir özelliği olmayan, kendine ait bir sahile dahi sahip olmayıp, misafirlere ayrı bir işletme ile biraz daha para harcatan yerleşke. Haftada bir çarşaf değiştirdiklerini söyledikleri halde bu yoğunluk bahanesiyle bazen 8-9 günü de buldu. Çalışanlarını çok daha titizlikle seçmesi gereken ama çalınma olayında da fazlaca ilgi göstermeyen bir işletme. Gideceklere bir kez daha düşünmelerini öneririm.


%71 %14 %14
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Aktur Residence - Bitez Bodrum

Şikayet Et