Ana Sayfa İletişim

Best Western Hotel Konak Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Best Western Hotel Konak hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Best Western Hotel Konak Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

Mükemmel
Best western otel konak ailesine içten teşekkürlerimi sunarım.Açıkbüfe kahvaltısı mükemmeldi, odalar tertemiz. Ayrıca personel çok güleryüzlü. Can Bey'in güler yüzlü ilgi ve alakası için tekrar teşekkür etmek istiyorum. Manzara tek kelimeyle eşsiz. Lobi biraz küçük ama bahçede oturma yerleri var orada kahve içmek çok zevkliydi. Tekrar teşekkür ederiz otel konak.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsorunsuz bir konaklama geçirdik
26-27 ekim 2008 tarihleri arasında eskişehir büyükşehir belediyesi senfoni orkestrası ile yaklaşık 60 kişi kaldığımız mükemmel bir otel. kaldığımız süre içerisinde çalışan tüm personele başta otel müdürü muzaffer tağıl bey olmak üzere göstermiş oldukları yakın ilgiye ve konukseverliklerine teşekkür ederim.

herşey mükemmeldi odalar temiz yemekler ve kahvaltıdaki çeşitleri çok güzeldi. tüm orkestra personeli mutlu ve sorunsuz bir konaklama geçirdik.teşekkürler konak otel


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Best Western Hotel Konak İzmir

Mithatpasa Cad. No. 128
Konak
Izmir 35260
Turkey

Description: 82 rooms

Şikayet Et