Ana Sayfa İletişim

Euphoria Aegean Resort & Spa - Seferhisar Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Euphoria Aegean Resort & Spa - Seferhisar hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Euphoria Aegean Resort & Spa - Seferhisar Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

rezillik
07.09.2019 tarihinde 23.09.2019 giriş 26.09.2019 çıkış trip.com üzerinden geri iadesiz tatil satın aldım. Otelin resepsiyonuna ulaşıpta bilgi almak ne mümkün telefonlara cevap vermiyorlar. Çok zahmetlerle grup otellerine ait genel merkez bir telefon numarasına ulaştım. Çok uzatmayayım ben uygun fiyata rezervasyon yaptığımdan otel daha pahalıya satabilmek için rezervasyonumu iptal etti. Bana daha pahalıya tekrar satmak istediler. Hiç yardımcı olmayıp mağduriyetim için en ufak bir şey yapmayıp kötü bir şekilde hamile eşimle ortada bıraktılar. Kesinlikle iyi niyetli değiller tam bir ticarethane. Bugün bir arkadaşımın daha aynı şey başına geldiğini öğrendim. Paramı henüz iade alabilmiş değilim alırmıyımda bilmiyorum ama önceden ödenmiş uçak biletlerimiz ve transferlerimiz hepsi gitti. Rezervasyon yaparken iptal edilebileceğini bilip yapın lütfen iyi niyetli bir işletme değil.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet

11 haziran 2019 tarihinde otelinize 3 ağustos giriş 9 ağustos çıkışlı full seyahat turizm acentesinden rezerve ettirdik . istanbuldan iki çocuğum eşim ve ben yola çıktık. otele varmamıza 2 saat kala otel tarafından arandık . kaydımızın gözükmediği sistemsel hata olduğu ve gelsek dahi konaklama yapamayacağımızı bize bildirdiler. Fakat ödeme çekilmişti ikinci taksiti ödenmişti ailecek madur edildik . O tarihlere arkadaşlarımızda otelinizde konakladığı için bizde birlikte tatil yapmak istemiştik fakat çok güzel tıpış tıpış geri döndük o kadar yolu üzüntümüzde yanımıza kar kaldı . Başka otele yerleştirilebileceğimizi bildirdiler. Arkadaşlarımızı da aynı otele alırsanız olur dedik. bu sıcakta yol kenarında saatlerce bekledik olumlu haber gelmeyince ücret iadesi istedik yol masrafımızla acente hemen kabul etti . Teselli olarakta ekim ayında bedava selanik turu hediye ettiler. Bana ömür boyu bütün otellerinizde bedava konaklama imkanı sunduk deseler hayatta gitmem. Şikayetimi heryere yazıcam sosyal medyamda paylaşıcam herkes görsün ve okusun ona göre tercih etsin. Bizler paramızla rezil olduk başkaları olmasın . Umarım bu yazdıklarımı okuduğunuzda kurumunuzu ve çalıştığınız acenteleri düzeltmeniz adına bir adım olur .


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kırıklığı
2016 da gidip rüzgarına rağmen memnun ayrıldığım otele 2018 de tekrar gittik. Maalesef hayal kırıklığıyla geri döndük. Bir otel kendini bu kadar bozabilir. Otel özelliklerinde bulunan bowling ve sinema hiç açılmıyor. Havlu kalmadı denerek oda havlunuz değiştirilmiyor. 2016 da içecek servisi gaesonlar tarafından yapılırdı. Self servise dönmüşler. Maliyet düşürme operasyonu. Animasyon facia. Tombala akşamı yaptılar. Öncesinde masa masa gezip çok büyük hediyeler vaad ederek millete fahiş fiyatla tombala kartı sattılar. Netice, kazananlara sarap şişesi süsü verilmiş üzüm suyu şişesi ! Tam bi sahtekarlık ! Rüzgar zaten Allah vergisi. Yapacak birşey yok. Tatil mi tatil ama hayal kırıklığı...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Euphoria Aegean Resort & Spa - Seferhisar İzmir

Şikayet Et