Ana Sayfa İletişim

Hilton Izmir Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hilton Izmir hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hilton Izmir Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Uzman doktorum. 2 hafta önce otelinizde yaz sempozyumumuz vardı. Sabahtan akşama kadar süren toplantılar vardı. Burası müslüman bir ülke olduğu için öğlen namazımı kılmak için resepsiyona mescit olup olmadığını sordum. Yok dediğinde çok şaşırdım. 'Peki namaz kılabileceğim bir yer gösterebilirmisiniz?' diye sorduğumda gösteremeyeceklerini söylediler. Mecburen tuvaletlerinizde dini vazifemi yapmak zorunda kaldım. Hilton gibi vizyonu geniş bir otele bu durumu hiç yakıştıramadım. Yetkililerin insanların inançlarına daha saygılı olmalarını beklerdim. Bilgilerinize sunulur.


%71 %0 %29
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhaftasonu otelınızde kaldık eşimle ama memnun kalmadım banyodaki kurutma makınenız bozuktu aradım başka kuruma makınesı istedim bu defa prızınız bozuk çıktı başka pırız aradım ama bu arada arada ıslak saçla 1saat kaldım hasta oldum ayrıca kuvet delığinizde tıkalıydı ayağımla pompaladım şaka gibi sözde 5 yıldızlı otel hemde HİLTON


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum16.01.2011 pazar günü istanbuldan işim gereği izmir e geldim kalcak yerim olmadığı için otelleri dolaşmaya başladım ilk önce swiss otele girdim gayet memnun bir şekilde gezip gördükten sonra hilton u görmeye karar werdim kapıdaki ilk karşılama süperdi '' eee abii hilton bu kadar olur'' dedim.Sonra resepsiyona gidip izin istedim otelinizde kalmayı düşünüyorum ancak önce biraz gezip görmek istediğimi belirttim.Resepsiyonist bayanlar,'' tabiki 9. katta restaurantımız 10. katta health center war dediler . ok . buraya kadar gayet iii restauranta çıkıp bir iki baktıktan sonra sanırım night manager olan bir ( dallama ) '' başka gezilcek bir yer yok şu anda kahvaltı operasyonumuz war lütfen atık gezmeyin yukarıda da bakılacak bir şey yok , çıkarmısınız artık '' dedi.Adeta s.....ktir eder gibi. Şok oldum ne yapacağımı bilemedim ... Bir saygısız insan yüzünden inanılmaz derecede güzel olan izmir hiltonda malesef kalmadım... Neyse bunu sizinle paylaşmamın tek sebebi o dallamaya aldırmayın eğer orda kalacaksanız zaten kendini belli eder şişman top sakallı kısık gözlü itici herifin tekiii ...BÖYLE İNSANLAR TURİZM SEKTÖRÜNDE OLMAMALILAR...Saygılar.


%57 %0 %43
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et