Ana Sayfa İletişim

Altın Kayısı Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Altın Kayısı Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Altın Kayısı Hotel Konum: , Malatya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

hizmet konusunda sizinle aynı görüşte değilim personeller çok iyi ama otel çok eskimiş hiç beğenmedim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
iğrenç bir otel hizmet sıfır dört yıldızlı olmasına rağmen odalar kötü oda temizliği denilien birşey yok otelin adına aldanmayın


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Altın Kayısı Hotel Malatya

Adres:
Istasyon Caddesi
Malatya 44200
Türkiye

101 oda mevcut

Şikayet Et