Ana Sayfa İletişim

Hotel Seğmen Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Seğmen hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Seğmen Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

KÖTÜ
Ankara buklum sokakta bulunan hotel seğmenin bugüne kadar sürekli müşterisiydim.saglik problemi icin geldim ve hotelde 4 gece kaldım.tabi burada doktorlara gidip geliyorum ve 14.09.2017 tarihinde doktor hastaneye yatmami söyledi ve bende aynı şekilde otele ilettim hotel seğmen çalışanı ufuk bey bu geceyi ödemek zorundasiniz dedi hatta 150 TL tutuyo size kolaylık sağlayayım 100 tl verin dedi bende verdim dikat edin bu uygulamalara bilginiz olsun


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumeh işte
odalar berbat her yer dökülüyor.sabah kahvaltıları çok standart çeşit yok.plajı çok bakımsız kötü.sadece akşam yemekleri iyiydi.bir daha tercih etmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsizinle çalışmak istiyoruz. özel günlerde toplantılarınızda eleman temini yapilır.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Seğmen Ankara

Buklum Sok 13
Kavaklidere
Ankara 06660
Turkey

Şikayet Et