Ana Sayfa İletişim

Esenboga Airport Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Esenboga Airport Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Esenboga Airport Hotel Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

muhteşem
Muhteş bir yılbaşı gecesi geçirdik yemekler ilgi alaka herşey çok süperdi , gerçekten kaliteli nezih bir tesiss.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
otel mükemmel ve çok güzel tavsiye ederiz. havalimanına yakın olması çok avantajlı. çok iyi konumnlanmış. personel çok iyi. kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Ankaraya gelince kalmayı düşündüğüm tek yer


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
31 aralık 2008 yılbaşı gecesi ayırttığım yere başkalarını oturttukları için ailece eve döndük ve yılbaşı gecemiz hüsrana dönüştü.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Esenboga Airport Hotel Ankara

Description: 122 rooms

Esenboga Yolu 18 Km
Saray
Ankara 06150
Turkey

Şikayet Et