Ana Sayfa İletişim

Altinel Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Altinel Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Altinel Hotel Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

DD
Böyle ciddiyetsiz çalıştırdığı extraların bile paralarını 6 aydır ödemeyen bir otel ve yönetim olamaz


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkuru temizleme gönderim çizelgesi tek nüsha düzenleniyor. Dolayısıyla giysiniz kaybolabilir. kaybolduğunda sizi bile suçlayabilirler ve farklı prosüdürler gösterebilirler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Altinel Hotel Ankara

Gazi Mustafa Kemal Bul 151
Ankara 06570
Turkey

Description: 195 rooms

Şikayet Et