Ana Sayfa İletişim

Mendos Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mendos hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mendos Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat
yemekleri berbattı kırmızı et var diye sevindim tabaga koydugunda domuz eti oldugunu anlayıp tiksindim.en azından personel türk müşterileri uyarmalıydı.odalar eski ve konforsuz.çalış plajı da gidenler bilir aynı marmara denizi gibi.bar personeli sadece kadın müşterilere canayakınlık gösteriyordu.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumehh
tek iyi yanı havuzu. yemekleri ve kahvaltısı kötü. ektra içilen kave cay bira diğer otellerin 2/3 katı. hizmet ve tavırlar kötü. sanki zorla çalıştırıyorlar. 1 haftalık rezervasyonumuzu 2. günde kesip 2 blok yandaki otelde kaldık.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrahatsızlık verici
otelin yemekleri idare eder odalar temiz fakat en büyük sıkıntı havuz bar da yapılan gereksiz sesli müzik gerçekten rahatsızlık verici... odanın banyosunda arıza vardı hergün sorunu bildirmeme rağmen ilgilenen olmadı.. türk gecesi adı altında eğlence programı düzenledi otel kuru gürültüden başka hiç bir şey değil önüne gelen otel personeli mikrofonu eline alıp bas bas şarkı söylediler cidden anlam veremedim...

kesinlikle tekrar gitmeyi düşünmüyorum


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumeeehhhh
küçük tatli denize sıfır bir hotel.çalışa merkezinde her tarafa yakın.çalışan personel iyi Özellikle Mustafa Şahine teşekkür ediyoruz çok yardım sever biri.tekrar gelecez.


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Mendos Fethiye

1080 Sokak
Calis
Fethiye 48300
Turkey

Şikayet Et