Ana Sayfa İletişim

Bardakçı Taşsaray Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bardakçı Taşsaray Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bardakçı Taşsaray Hotel Konum: , Adıyaman, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)
Tatiliniz zehir olmasın. Bardakçı Taşsaray Hotel için yapılan yorumlar tatile çıkacaklara yol gösterecektir. Keyifli bir tatil için tatil şikayetleriniz memnuniyetlerinizi herkesle paylaşın.
Bardakçı Taşsaray Hotel için daha önceden bir yorum yazılmamış. Bardakçı Taşsaray Hotel şikayet eden ilk kişi siz olun.

  Sayfa: 1  

Bardakçı Taşsaray Hotel Adıyaman

Konum : Mustafa Kemal Cad. No:24 Kahta / Adıyaman - Adıyaman Havaalanına 14 km.

Tesis : 60 Oda, 170 Yatak, 4 Suit, 2 Restaurant Kapalı Kap:300, Açık Kap: 400, Kahvaltı Salonu (Toplam Kap: 200), Lobi Bar, Teras Bar, Restaurant Bar, 3 Bars (Lobby, Restaurant, Terrace) ,1 Toplantı Salonu Toplam Kap: Maks (M2/Kap):90/80, Ses Sistemi, Video, Kürsü, Projektör Perdesi, Flipchart Doktor , Engelliler İçin Servisler , Internet , Kuru Temizleme , Çamaşır ve Ütü Servisi , Resepsiyonda Emanet Kasası , Jeneratör.

Standart Odalar : Telefon, Direkt Telefon , Duş ve Tuvalet , Saç Kurutma Makinası, Minibar, Balkon, Tv , Uydu Tv , Müzik Yayını, Merkezi Isıtma, Merkezi Klima, Split Klima.

Spor ve Aktivite : Açık Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, Sauna.

Şikayet Et