Ana Sayfa İletişim

Hilton Adana SA Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hilton Adana SA hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hilton Adana SA Konum: , Adana, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

otelin yaklaşık dört yılık sipor salonu üyesiyim ve bu sene kaydımım iptalini istedim salona bakan müdür bey kendini oranın kıralı sanıyor tabiki cüse farkı da buna etken olarak eklersen haklı çünkü müşterinin üstüne yürüyerek tehtit ediyor ben yılardır bir hilton müşterisi olarak bunun gibi bir durumla karşılaşmadım diyer çalışanlara diyecek bir şözüm yok ama sayın müdür çüsesine güvenerek müşterinin üstüne yürümesini kınıyorum ve hitonda böyle bir müdür çalıştıdığından dolayı artık hilton otelerini kınıyorum


%54 %23 %23
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumson ana kadar iyi
Hilton Genel Müdürlüğü?ne
ADANA

14 -17 Nisan 2011 tarihleri arasında Hastane Enfeksiyonları Kongresi nedeni ile otelinizin 1301 numaralı odasında konakladım. 14 Nisan 2011 saat 14:00? de otelinizin resepsiyonuna geldim. Sigara kullanıp kullanmadığım sorgulandı. Kullandığımı ilettim.

Rezervasyon daha önceden yapılmış olmasına rağmen yarım saat oda hazırlığı için, 15 dakika valizimin odaya getirilmesini için bekletildim.

17 Nisan 2011 sabah saat 07:15 uçağı ile Ankara?ya dönmek için sabah saat 06:00? da otel resepsiyonuna gittiğimde resepsiyondaki görevli tarafından, 16 nisan 2011 tarihinde çekilmiş olduğu söylenen bir fotoğraf gösterilerek mobilya kenarında sigara yanığı diye tabir edilen sarı bir lekenin tespit edildiği iletildi, dolayısı ile bunun benim tarafımdan yapılmış olduğu ima edildi. Bu sözler karşısında sabahın o ilk saatlerinde hayretler içinde kaldığımı ve kendimi kötü hissettiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Odada sigara kullandığımın doğru olduğunu,(bunu zaten otele girişte belirtmiştim) ama herhangi bir zarara neden olabilecek davranışta bulunmadığımı, sigara içtiğimin bilgisinin alınmış olmasına rağmen odada kül tablası bulunmadığı için, çay/kahve ve suların olduğu kısımda bulunan küçük beyaz porseleni bu amaçla kullandığımı, hatta beyaz porselen içinde sigaradan oluşabilecek sarı lekelerinde kalmaması için her sigara kullanımından sonra yıkadığımı, yani; bu konuda ne kadar hassasiyetle davrandığımı ifade ettim. Bana bu konu ile ilgili 356+KDV 420 TL faturamın olduğu iletildi. Sabahın o erken vakti olduğu için hafızamı tekrar zorladığımı ve benim böyle bir zarara sebebiyet verecek bir davranışımın olmadığını ilettim. Görevli, faturayı sponsor firmanızamı gönderelim siz mi ödeyeceksiniz dediğinde vaktimin dar olması, uçağa yetişmek durumunda olmam nedeni ile otele giriş yaptırırken kredi kartımında cihazdan zaten geçirilmiş olması nedeniyle de sorun çıkarmamak adına faturayı ödedim. Resepsiyondaki görevlinin de yapacağı bir durum olmadığını ifade etmesi üzerine, yetkili bir kişinin mail adresini isteyerek otelden ayrıldım.

16 Nisan? da yani fotoğrafın çekildiği tarihte gün boyu hatta 24 saat otelinizin içerisindeydim bu zaman sürecinde neden benimle bu konu ile ilgili irtibata geçilmemiştir. Sabahın erken saatinde ve vaktin sınırlı olduğu anda bunun iletilmiş olmasına da bir anlam verememekteyim. Daha önce odada kalan kişi ya da kişilerin bunu yapmış olabileceği ancak yeni fark edilmiş olabilecek bir durumun faturasının bana çıkarılmadığından da nasıl emin olunabiliyor? Eğer kuruluşunuzda böyle bir prosedür varsa resepsiyon tarafından sigara konusu sorgulandığında, bu konularla ilgili detaylı bilgi verilebilir ve odaya yerleşirken konaklayacak kişiye yetkili bir kişi nezaretinde oda teslim edilip teslim alınabilirdi. Tarafıma yapılmış bu davranışın otele girerken bekletilmiş olmama rağmen göstermiş olduğum iyi niyetimin de su istimali olarak görmekteyim.
Böyle saygın ve hizmet kalitesi kanıtlanmış bir kuruluş tarafından benim üstüme yüklenen bu davranışı etik bulmamakla birlikte haksızlığa uğradığımı düşünmekteyim. Konuya gereken özenin gösterileceğini ümit ederek gerekli araştırmaların yapılıp, ödemiş olduğum 421.20 TL?nin tarafıma iadesi için gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bilgilerinize sunulur.
Saygılarımla.

%75 %25 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhiltton demesin bana hiç kimse resmen insan yerine katmıorlar bizleri o kadar para werioruz aldğmz hizmete bak


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal Kırıklığı
işletme sıfır


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
turızm şirketınden yerımı ayırtım 9 12 şubatta 2 gece konakladım


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOrta
Adanaya iş için gittim ve 1 gece Adana Hltonsa!da kaldım.
Otel cok temiz ve ıyi niyetli persıneli olmasına rağmen, verdiğiniz paranın karsılıgını haketmiyor ve Hilton kaitesine pek yakışmıyor. Saat 6'da yaklasık 10 kişilk bir grup olarak checkin yaptırmaya otele geldik ve yarım saat bekledi. Cok yavaştılar. Bir grup gelse neler olabileceğini düşünemiyorum. Otelin dekorasyonu cok rüküş ve insanı ceken hiçbir nktası yok.Tamamen yeniden elden geçirilmesi gerekmekte. Odalar güzel temiz ve ferah. Ancak odalarda dış fırcası ve macunu da olabilirdi. Sabah kahvaltısında cestler bol olmasına ragmen, kenarları kurumus peynir ve salamlarla buz gibi bir scramblex yemek hoş degil tabi. Ben tekrar Adanaya iş için gidecek olsam herşeydenonce fiyatı cok pahalı oldugundan oturü Hiltonda kalmam


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et