Ana Sayfa İletişim

Otel Villa Dedem Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Otel Villa Dedem hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Otel Villa Dedem Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

çok güzeldi
aralık ayında gittik.. hiçbir sorun yoktu ..
bize çok yardımcı oldukları personele özellikle simge hanıma çooook teşekkür ederiz.
fiyatlarda gayet uygundu.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
annemle babam ıcın ayarladığımız bu otelde herkeze ayrı muamele yapıldı bıze neredeyse dıgerlerının ıkı katı fıyat solylemısler resmen kazıklandık.annemler bır gun kalıp gıtmek zorunda kaldılar kırk yılın basında yapılan tatıl berbat oldu


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
temmuz 2010 döneminde 10 gün için kalmak istediğimiz bu otelde 1 gün zor dayanabildik oda çarşafları havluları hem eski hemde sanki ayda bir yıkanmış gibiydi herşey bakımsız ayrıca hizmette rezalaetti mecbur kalsam dahi kalmayacağım bir yer foçayı düşünenlere asla önermem burayı foça güzel bu otel değil..


%4 %3 %94
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Otel Villa Dedem Foça

VİLLA DEDEM HOTEL
  • Otelimiz deniz  kıyısında plaja 10 metre uzaklıkta,.
  • Aksam üstü  gün  batımının keyfini  odanızın  balkonunda çıkartabilecek,
  • Odalarımızda  duş  ,wc,  telefon ,  tv  ,  klima  , kalorifer , balkon,  bulunmakla birlikte,
  • .Focanın  eşsiz  güzelliklerinin tadını  çıkartıp,  güvenli bir ortamda tatilinizi  geçirebilecek,.
  • 1975 yılından beri  ailece  verdiğimiz  hizmetle  huzurlu mutlu  ve rahat  bir tatil  geçirmenizi  sağlamak amacıyla, profesyonel kadromuzla, ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz..
  • Otelimiz  merkezde, çarsının yanında olup, taşıt  gereksinimi duymadan  foçayı  rahatlıkla  gezebilme otel önündeki plajdan denize girme  imkanına sahipsiniz..
  •  Otelimizde her odada   (kablosuz internet)  wireless lan ve  uydu bağlantılı Tv. Mevcuttur..

İzmir’e 70 km’lik mesafesi olan Foça, İzmir Körfezi’yle Çandarlı Körfezi arasında kalan yarımadanın üzerinde yer alıyor. Buna rağmen yöreye deniz ulaşımı yok. Foça’ya havayoluyla gelmek isterseniz İzmir Havayolu’nu kullanabilirsiniz. Bundan sonra geriye 70 km’lik bir karayolu yolculuğu kalıyor. Eğer otobüsle ulaşımı tercih ediyorsanız yine İzmir’den aktarma yapmak durumundasınız. İzmir otogarından her yarım saat de Foça’ya hareket eden otbüsler bulmak mümkün...

Ulaşım için Transfer işlemi tarafmızdan güven ve konforla sağlanır.

tel: 0232. 812 12 15

Şikayet Et