Ana Sayfa İletişim

Otel Melaike - Eski Foça Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Otel Melaike - Eski Foça hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Otel Melaike - Eski Foça Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

cok ıyıydı gıdıp kalabılırsınız.guleryuzlu ve samımıdıler.carsaflar ve havlular temızdı.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummuhteşem güzellik
hayatımda gördüğüm en güzel yer foça.insanlar genellikle dışarlarda çok temiz havası olan önüne baktığın zaman adalarla dolu deniz arkanamaktığın zaman ise orman herkese gitmelerini tavsiye ederim%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Otel Melaike - Eski Foça Foça

Şikayet Et