Ana Sayfa İletişim

Sentinus Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sentinus Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sentinus Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat sakın gelmeyin
tek kelime ile berbat. odalar da klima dusakabinler kafaniza düşüyor. yemekler de hindiden başka bir şey yok. içecek derseniz havuzdan başka yerde yok oda plastik bardakta herşey. havuz ufak kurbağa deresi gibi. deniz bulanık dalgalı.denizde otele ait sneak paralı bir şey almak isterseniz havuza gitmeniz gerek.sejlong lar dışardan gelenlere de kiralanıyor. pansiyon da daha ucuza kalın.iyi hicbir şey yok..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAvrupa ve Türkiye'de birçok yerde tatil yaptım ama böyle berbat bir yer görmedim.
Sentinus Hotel, Otelz üzerinden yaptığımız rezervasyona sorun çıkardı. Ücreti ve ödeme şeklini kabul etmedi. Otelz devreye girerek sorunu çözdü.
Ancak hotele giriş yaptığımız andan itibaren sorun yaşamaya başladık. Hotel, kredi kartıyla yaptığımız ödeme için 900 TL'lik çekimler yaptı. Sırf komisyonu fazla ödemesinler diye, defalarca kartla işlem yaptık.
Otel asansörü en son 2015 yılına yeşil etiket almış. Uyardım. Muayenelerimiz yapılıyor dediler. O zaman etiketlerinizi asın dedim. Kaldığımız süre içerisinde etiket falan asılmadı. Hotel, kanuni zorunluluk olan, yıllık yeşil etiket alımı ve muayene kontrol işlemlerinden kaçıyor. Üç kuruş için insan hayatını tehlikeye atıyor.
Hotelin lobisi ve cafe bölümü buram buram kanalizasyon kokuyor. Her sabah ve akşam kanalizasyon kokusunu ciğerlerinize çekerek yemekhaneye gidip, geliyorsunuz. Yemekhaneye gitmeyi başaranız bile dönüşte yediklerini çıkarma ihtimalinden kaçamıyorsunuz.
Hotelin ?Teknik Alan? dedikleri bir yeri var. Bu yer, misafir odalarının hemen karşısında bulunuyor. Aslında bildiğiniz servis hizmet alanı. Fakat burada çalışanlar yatıp kalkıyor. Hotel çalışanları, bu odanın kapısı açık bir şekilde, geceleri içip içip naralar atıyorlar. Sinkaflı küfürlü belden aşağı konuşmalar yapıp, şarkılar söyleyip, bağırıp çağırıyorlar.
Hiçbir hijyen kuralına uyulmuyor. Yemekhane malzemeleri pislik içinde. Yemek yenmiş, pis tabldotlar çöp tenekelerinin yanına istiflenmiş.
Otelde teknik hizmet ya da en basit bir konu için muhatap yok. Resepsiyondaki telefonlara 12-13 yaşında bir çocuk çıkıyor.
Odalar kafalarına göre temizleniyor ya da temizlenmiyor. Odalar pislik içerisinde.
Otel müdürünü odamızın temizlenmediğini ve bugüne kadar yaşadığımız diğer sorunları söylediğimizde "O ZAMAN OTELDEN ÇIKIN, SİZİ RESEPSİYONDA BEKLİYORUM" dedi ve ardından telefonu yüzümüze kapattı. Otelz de bu konuda hiçbir şey yapmadı. Otelden ayrılırken fatura istedim Otelz'den almamız gerektiğini söyleyip, fatura da vermediler. Ertesi gün hoteli arayıp, konuyu maliyeye şikayet edeceğimi söyleyince, postayla yollayacağız dediler.
Kısacası ücretini peşin ödediğimiz hotelde, hak ettiğimiz hizmeti alamıyoruz. Zaten hizmet diye bir şey yok. Kim kime dum duma. Üstelik hakkınızı aradığınızda otelden çıkarmakla tehdit ediyorlar. Ve en önemlisi Otelz de bu konuda size sahip çıkmıyor. Tek cümleyle: Avrupa ve Türkiye'de birçok yerde tatil yaptım ama böyle berbat bir yer görmedim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI n dan Murat Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezervasyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplamda 4 aile 5 oda olacak şekilde 4550 tl tutarlı rezervasyonu yaptırmış olduk.
01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezervasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezervasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezervasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar. bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bize de başka bir otelden rezervasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezervasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkaları da aynı oyuna gelmesin.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI ndan Murak Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezarvazyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplmada 4 aile 5 oda olacak şekilde toplam 4550 tl tutarlı rezarvasyonu yaptırmış olduk.
01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezarvasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezarvasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezarvasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar.bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bizede başka bir otelden rezarvasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezarvasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkalarıda aykı oyuna gelmesin.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Sentinus Hotel Kuşadası

Şikayet Et