Ana Sayfa İletişim

Premier Solto Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Premier Solto Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Premier Solto Otel Konum: , Alaçatı, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

Cok güzeldi
8 yıldır otellere gidiyorm mevki otopark sıkıntısı olmaması vE cok titiz olmama rağmen temizlik cok iyiydi çalışanlar kaliteli ürünler kullanmaları kaliteli otel arıyorsanız tek kelimeyle Harika Bir otel cok teşekkür ederiz 😊


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel
Otelde geçen yıl konakladık ve yorum olmadığını görünce bilgilendirmek istedim. Ben ve erkek arkadaşım 2 gün kadar kaldık ve gayet memnun ayrıldık. İlgililer çok güler yüzlüydü. Kahvaltıya geç kaldığımız halde bunu sorun etmeyip bizi memnun etmek adına servis açtılar. Odalar da temiz ve düzenliydi. Alaçatı'daki diğer otellere nazaran fiyatına göre bence güzel bir otel. tavsiye ederim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Premier Solto Otel Alaçatı

Cesme alacati

Şikayet Et