Ana Sayfa İletişim

Litore Resort Hotel Spa Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Litore Resort Hotel Spa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Litore Resort Hotel Spa Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

Mükemmel
Bugun giris yaptigimiz otel gercekten harika deniz ve sahili alanya bolgesinin en guzeli ne dalga var nede cakil temizlik en ust duzeyde ozellikle yemekler sanki ev yemekleri kaliteli ve lezzetli personeller harika hepsi sicak kanli bu oelin sahibi calisanlarini tebrik ediyorum seneye yine burdayim...  Sayfa: 1  

Litore Resort Hotel Spa Antalya

Karaburun Mevkii, 07470 Okurcalar, Türkiye

Şikayet Et