Ana Sayfa İletişim

Grand Şile Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Grand Şile Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Grand Şile Hotel Konum: , Şile, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

sile,grand sile otel
otelin sitesine kandik rezervasyon rezervasyon yaptirdik,konumu,manzarasi cok güzel,ama ne yazikki otel malesef rezil,pislik icinde,Banyo berbat,sabun koyacak bir sey yok,odada cop kutusubile yok,tv 8-10 kanal uydu degil ,telefon calismiyor,asansor eski ,oda herhalde ayda bir kere ustun körü temizleniyor,tv nin üstündeki tozlara parmagimla beni temizleyin yazdim.Havuz temizligi 6 avuc ilac serpmeyle,dip temizligi personelin havuza girip elindeki kepceyle yapiliyor,havuz temizlik robotu her halde yok.Havuza ve banyoya giremedim.olumlu hic bir sey yo k k ahvalti ve yemek vasat.Hic bir arkadasima kesinlikle tavsiye etmek.Sirketinizinde dikkatini cekmek isterim.


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumben grand şile hotelde garsonluk yapıyordum ama garsonluktan çok her işi yaptım fakat bır sure sonra dayanamadım sabah 7.30 aksam 12 gbı işim bitiyordu calısanların cogu sigortasız paramı hala alamadım gecenlerde 2 arkadasım daha cıktı grand şile hotelden 300 tl eksik para vermişler ben de paramı hala alamadım gereklı yerlere duyrulur....


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Grand Şile Hotel Şile

Şikayet Et