Ana Sayfa İletişim

Paris Hotel - Ephesus Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Paris Hotel - Ephesus hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Paris Hotel - Ephesus Konum: , Efes, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)
Tatiliniz zehir olmasın. Paris Hotel - Ephesus için yapılan yorumlar tatile çıkacaklara yol gösterecektir. Keyifli bir tatil için tatil şikayetleriniz memnuniyetlerinizi herkesle paylaşın.
Paris Hotel - Ephesus için daha önceden bir yorum yazılmamış. Paris Hotel - Ephesus şikayet eden ilk kişi siz olun.

  Sayfa: 1  

Paris Hotel - Ephesus Efes

Paris Hotel is located in the heart of the surprising town of Selcuk, right next door to the awesome ruins of Ephesus.
Recently renovated, Paris Hotel has 24 rooms all with private en-suite, air conditioning and orthepedic beds.
Paris Hotel is open all year and caters for all tourists and seasons. During the summer you can enjoy a drink or meal in our stunning garden. The garden provides a peaceful atomsphere to relax and catch up with friends after a hectic day touring. Throughout the winter we invite our guests into our beautifully air conditioned reception area to enjoy music, watch televison or even try the traditional nargile (water pipe).
Paris Hotel
Ataturk Mah. 1019 Sokak No 6 -35920- Selcuk, Ephesus, Izmir, Turkey
Tel: 00(90) 232 892 4487 Fax: 00(90) 232 892 6067

Şikayet Et