Ana Sayfa İletişim

Aska Hotels - Costa Holiday Club Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Aska Hotels - Costa Holiday Club Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Aska Hotels - Costa Holiday Club Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Hayal kırıklığı, ödediğimiz paraya yazık
Merhaba 2014 ağustos ayında 7 gecelik bir rezervasyon yaptırdık. Şu an bu maili otelin balkonundan yazıyorum. Gerçekten geçirdiğimiz en kötü tatillerden biri....Ödediğimiz ücreti hakeden bir tesis değil.Müşteri memnuniyeti diye birşey yok. Yorumlara ve resimlere aldanarak ve birazda istediğimiz tesislerde yer bulamadığımız için seçtik bu oteli inanın hiç gelmesek daha iyiydi. Yemekler çok özensiz ve lezzetsiz , karpuz yemekten bıktık valla. Havuz çok küçük , yetersiz..Bu yıldız olayını hiç anlamadık neye göre 5 yıldız bize göre 2 yada 3 yıldız ...Yazık vallahi gerçekten hergun tavuk eti başka birşey yok ne balık ızgara ne köfte , et ...Hadi yemeği geçtim içecekler bile sınırlı o kadar az yerde içecek makinası varki herhalde kullanamayalım diye :( Sonra birde kırmızı bileklikli olanlar varki onlar otelin sahibi gibiler.Niye bende o kadar para ödedim niye aynı ilgi alaka yok ..Birde insanın gözüne sokarak neymiş tesis yargıtay başkanlığınınmış o kırmızı bilekliklilerde hakim, savcı , avukat vs...işte bu yuzden bir ayrım sozkonusu niye kardeşim onlarda tatilde bizde ....Hayal kırıklığı, ödediğimiz paraya yazık
Merhaba 2014 ağustos ayında 7 gecelik bir rezervasyon yaptırdık. Şu an bu maili otelin balkonundan yazıyorum. Gerçekten geçirdiğimiz en kötü tatillerden biri....Ödediğimiz ücreti hakeden bir tesis değil.Müşteri memnuniyeti diye birşey yok. Yorumlara ve resimlere aldanarak ve birazda istediğimiz tesislerde yer bulamadığımız için seçtik bu oteli inanın hiç gelmesek daha iyiydi. Yemekler çok özensiz ve lezzetsiz , karpuz yemekten bıktık valla. Havuz çok küçük , yetersiz..Bu yıldız olayını hiç anlamadık neye göre 5 yıldız bize göre 2 yada 3 yıldız ...Yazık vallahi gerçekten hergun tavuk eti başka birşey yok ne balık ızgara ne köfte , et ...Hadi yemeği geçtim içecekler bile sınırlı o kadar az yerde içecek makinası varki herhalde kullanamayalım diye :( Sonra birde kırmızı bileklikli olanlar varki onlar otelin sahibi gibiler.Niye bende o kadar para ödedim niye aynı ilgi alaka yok ..Birde insanın gözüne sokarak neymiş tesis yargıtay başkanlığınınmış o kırmızı bilekliklilerde hakim, savcı , avukat vs...işte bu yuzden bir ayrım sozkonusu niye kardeşim onlarda tatilde bizde ....Единственное пожелание: отремонтируйте детскую площадку.
Был с женой и дочерью 5 лет с 12 июня 2012 по 21 июня 2012. В Турции, да и вообще за границей, были впервые.

И так?. оцениваю сразу по критериям?
Отель Aska Costa на 100% семейный, т.е. очень много детей. Молодежи и людям, ищущим тишину, думаю, стоит поискать другой отель.

Питание: СУПЕР! КЛАСС! ОФИГЕТЬ! Было всё: овощи и зелень отдельно и салатах в разнообразном сочетании, масса соусов?; десяток сыров; супы на любой вкус; гарниры как макаронные, картофельные, овощные, грибные?; мясо курицы, говядины, кролика, рыба?; мучные изделия и хлеб десятки видов?; десерты хрен знает сколько наименований, желе, варенья, муссы?; фрукты каждый день на завтрак, обед и ужин.? И всё это было ВКУСНО!!!!!!!! Я каждый день брал на обед и ужин по 3-4 новых блюда и не всё успел попробовать!!!!! То же можно сказать и о напитках: какао, айран, содовая, фанта, спрайт, пепси, кола, швепс, простая вода, кофе, чай, пиво, вино, водка, коктейли?..

Кормили с 7.30 до 22.00, не успел поесть в ресторане, можно поесть в баре на пляже. Напитки с 7.30 до 24.00 в любом месте территории отеля. Дополнительно, в 16.00 вечера бесплатное мороженное, блинчики, пончики.
Оценка ? 5 (твердая, жирная)

Территория: СУПЕР! КЛАСС! Условно можно разделить на две части. 1-ая ? бассейн 140 см, детский маленький - 40 см. и маленький для 3-ёх водных горок - 114см; мини-клуб и дет. площадка; бары, ресторан, музыка? 2-ая ? чайная, гамаки, беседки, столики на лужайках, цветочные кусты, тропинки и всё это под кронами массивных деревьев. Не смотря на то, что по территории свободно разгуливают утки и павлины, а на траве иногда играют дети, все газоны всегда чистые и ухоженные.
Оценка ? 5 (твердая, жирная)

Анимация: Парни турки, девушки (они же в мини-клубе с детьми) русские. Что-то получалось, в чём-то недотягивали. НО! Отрабатывали на 100%. МОЛОДЦЫ!

Оценка ? 5 (все же старались)
Номера: Мы жили в корпусе № 9 самый дальний и соответственно тихий (думаю, что идеальный вариант это корпус № 5,6,7), номер фемели. Не новый, чуть потрёпанный, до 5 звезд не дотягивает (в наших российских городах я бывал в простых гостиницах с обстановкой комфортабельнее), но всё необходимое присутствует и в рабочем состоянии.
Оценка ? 4,5 (хотя жена говорит 4)

Отношение и персонал: Мне понравилось. Без предвзятости, без лести, дружелюбно, с улыбкой. Некоторые сотрудники так просто умницы. На ресепшене, уборка номеров (хотя можно и покачественней), всё замечательно.

Оценка ? 5 (просто 5)
Море и пляж: Море теплее, чем Чёрное. Чистое. Там где мало людей, можно видеть стайки рыбёшек. Без шторма. Вот пляж?. там, где лежаки песок, а вот береговая полоса моря и вход в море ? галька. Не приятно ходилось босиком, медленно, вдумчиво, с расстановкой, «наслаждаясь» каждым сделанным шагом по этим камушкам? Хотя раза три береговую линию у моря волны вымывали до крупнозернистого песка.
Оценка: - все же 4,5 (синяки оставались на ступнях от такого массажа)
Очень много русских, остальные были немцы, поляки, украинцы и молдаване?.  Sayfa: 1  

Aska Hotels - Costa Holiday Club Hotel Alanya

Manavgat, phone 0242 766 4 689

Şikayet Et