Ana Sayfa İletişim

GÜDÜKOĞLU SAKLI BAHÇE PANSİYON Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer GÜDÜKOĞLU SAKLI BAHÇE PANSİYON hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

GÜDÜKOĞLU SAKLI BAHÇE PANSİYON Konum: , Safranbolu, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)
Tatiliniz zehir olmasın. GÜDÜKOĞLU SAKLI BAHÇE PANSİYON için yapılan yorumlar tatile çıkacaklara yol gösterecektir. Keyifli bir tatil için tatil şikayetleriniz memnuniyetlerinizi herkesle paylaşın.
GÜDÜKOĞLU SAKLI BAHÇE PANSİYON için daha önceden bir yorum yazılmamış. GÜDÜKOĞLU SAKLI BAHÇE PANSİYON şikayet eden ilk kişi siz olun.

  Sayfa: 1  

GÜDÜKOĞLU SAKLI BAHÇE PANSİYON Safranbolu

Şehrin gürültüsünden uzak, merkeze yakın mesafede yeşillikler içinde sizleri kuşlar topluluğunun hoş bir seda ile karşıladığı huzur ve sükun bulacağınız güzide bir mekanda yine kuş sesleriyle uyanıp kendinizi evinizde hissederek yeşil asmaların altındaki o güzel kahvaltı ile unutulmaz bir hatıraya imza atarken

SESSİZLİKTE NOSTALJİYE MUTLULUĞU YAŞAMAYA SİZLERİ GÖNÜLDEN BEKLİYORUZ...

Bağ evimiz müstakil ( apart ) olarak'ta verilmekte olup, odalara 3 ayrı bölümden giriş imkanı ile bağımsız bir konaklama hizmeti sunuyoruz.

Ayrıca bahçemizde isteğiniz doğrultusunda mangal keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz...

KONAKLAMA KAPASİTESİ 15 İLA 20 KİŞİLİKTİR...

Şikayet Et