Ana Sayfa İletişim

Hotel Club Mega Saray Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Club Mega Saray hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Club Mega Saray Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

MÜKEMMEL
Club Mega Saray hakkında söyleyeceklerim abartısız ve mübala etmeden ifade etmeliyimki mükemmel. Daha resepsiyondan girdiğiniz anda içinizi bir sıcaklık sarıyor ve hotelden ayrılacağınız güne kadar da bırakmıyor. Personelin ilgi ve alakası çok çok iyi. Kendinizi sanki evinizde hissediyorsunuz. Havuzlar temiz ve hijyen. Kapalı havuz isteyenler için alternatif mevcut. Hamamını da ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Yemeklere diyecek bir kelime bulamıyorum. 1 haftalık tatilimizde ben 3 hanım 2 kilo aldı. Oğlumuz için de gayet neşeli ve iyi bir tatil oldu. Akşam animasyonları, yanısıra çocuklar için düzenlenen gösteri ve eğlenceler muhteşemdi. Bir akşam Michael Jackson la ilgili bir gösteri düzenlendi ne diyebilirimki harika bir gösteriydi. Tüm çalışanları ve emeği geçen herkesi kutluyorum. Verdiğim paranın yerini bulduğuna inanıyorum. Farklı yerler görmek fikrim olmasa seneye de buraya gideceğim. Şunu söyleyebilirim birkaç sene sonra kesinlikle tekrar düşüneceğim bir yer.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem
Tek kelimeyle enfes. Ancak yemek ve içmekten hoşlanmıyor ya da diyet yapıyorsanız uzak durun. Çünkü yemekleri reddetme şansınız yok!!!! Olağanüstü idi herşey, kutluyorum


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Club Mega Saray Belek

Şikayet Et