Ana Sayfa İletişim

Kırcı Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kırcı Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kırcı Hotel Konum: , Bursa, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Mükemmel
Otel güzel temizlik çok iyi personel güler yüzlü ve ilgili tekrar gelecek olsam bu oteli seçer ve tavsiye ederim.Teşekkürler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYılbaşında ailemle birlikte güzel vakit geçirdim çalışanları çok saygılı özellikle bizi güleryüzlü ağırlayan cem beye teşekkür ediyorum


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
30/01/2015 otele giriş yaptım. İlk başta bana 206 numaralı odayı verdiler. Odaya girdiğimde ağır bir sigara kokusu vardı. Oda havalandırılmamış bile benim ve annemin sigaraya alerjimiz olduğundan odayı değiştirdik, 308 nolu odaya geçtik. Fakat bu odanında telefon çalışmıyordu. Resepsiyon dahi arayamadık. Saat 24:00 da uyumak istedik. Bu sırada disko başaladı sabaha karşı dan dan sesleri 4:00 da bitti. Bizde böylece hiç uyuyamadık. Bugüne kadar gittiğim hiçbir otelin havuzuna para ödemedim. Otelde konaklayan müşterilerin ortak alanları ücretsiz olarak kullanılacağını biliyorum. Kırcı Otelde Otel müşterisi olduğunuz halde havuzuna girmek ücretli, hamamını kullanmak ücretli, saunasına girmek ücretli, fin hamamı ücretli, jakuzi ücretli anlayacağınız herşeyden para alınıyor. Bunun yanında hem ücret alıyorlar hemde hizmet vermiyorlar. Hamam taslarını paslı kullanıyorsunuz. Bu otelde konaklamanızı tavsiye etmiyorum.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum31\08\2013 tarihinde otele giriş yaptım.404 nolu odada kaldım. kayıt yaparken ilgili arkadaşlara otelin termal olduğu için tercih ettiğimi söyledim. sonra havuza gittiğimde sorumlu kişinin havuzun ücretli olduğunu söyledi. ben kayıt yaparken öyle birşeyin söylenmediğini söylesemde bir şey değişmedi. ve ben havuza giremedim. buda ötelin itibarını zedelemiş oldu. ve bir daha asla bu oteli tercih etmeyeceğiz. ben ve iş çevrem. (tekstil sektörü) sosyal medyada da şikayetimi her yere bildirecem. yani kısacası resmen kandırıldım. buda hiç yakışadı..


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumcümle bulamadım
AİLEM LE GİTTİĞİM OTEL DE 503 nolu odaDA MİSAFİR OLDUK-bir üst kat hamam olduğu için BU ODADA MANTAR yetiştirebilirsinizİKİNCİ İTİRAZIMLA SAAT 23:00 DA SUİT ODA TRANSFERİ YAPILDI .BİR GECE KALDIĞIMIZ OTEL DE 407 NO LU ODAYA TAŞINDIK,OTELİN YANINDAKİ İŞLETMEDEN GELEN MÜZİK YAYINI NEDENİYLE SAAT 04:00 TEN SONRA UYUYABİLİRSİNİZ.OTELDEKİ BU DURUMLA İLGİLİ ÖZÜR DE DİLEDİLER AMA OTEL MÜDÜRÜNE GÖNDERDİĞİM MAİL E CEVAP ALAMADIM.AYRINTILARA GİRMİYORUM.AMA BURSA GİBİ YABANCI FİRMALARIN DA HIZLA GİRİŞ YAPTIĞI BU ŞEHİR DE BURADA YAŞADIKLARIMI FİRMA İMAJINIZA -İSMİNİZE HİÇ YAKIŞTIRAMADIM.


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kırcı Hotel Bursa

Şikayet Et