Ana Sayfa İletişim

Güzel İzmir Oteli Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Güzel İzmir Oteli hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Güzel İzmir Oteli Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

complaint about guzel izmir oteli
Dear sir/madam,

A couple of days before I tried to book a room with my boyfriend at the 'Guzel Izmir Oteli' in Izmir/Turkey. The man at the reception didn't accept our booking, because our last names didn't match. We had to be married in order to stay at that hotel. Besides this beeing an unfair treatment in comparison to other hotelvisitors, this kind of hotels shouldn't even be on a youth hostel list or be accepted by any other hotel list, because this hotel is unfriendly against young couples.

I hope to hear from you.

Yours truly,

Gulsum


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Güzel İzmir Oteli İzmir

Şikayet Et