Ana Sayfa İletişim

Attaleia Village Family Club Golf & Football Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Attaleia Village Family Club Golf & Football hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Attaleia Village Family Club Golf & Football Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

berbattı
5 yıldızlı tatil köyü standartlarını altında ,yemekleri berbat personel ilgisizliğiyle karşı karşıya kaldım. Ortam doğayla iç içe olması güzel ancak iyi değerlendirilememiş daha kaliteli bi hizmet gerekirdi buraya gidilmesini tavsiye etmem memnun kalmadığım tatil geçirdim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
Odalar çok pis ve eski. Otel yapıldığı günden bu yana yenilenmemiş. Yemek çeşitleri az ve kalite düşük. Yemek yenilen yer çok pis. Yemek yemeye gittiğinizde çatal-bıçak, tabak, su vs. çoğu zaman eksik ve yerine yenisi konana kadar uzun süre beklemek zorunda kalıyorsunuz. Kahvaltılık malzemeler çok kalitesiz. Çoğu zaman kırazmış ekmeğe talim ettik. Havlular pis ve çok eski..Doğası güzel..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat ötesi
Temmuz'un ikinci haftasında eşimle beraber konakladık. Öncelikle tesis ve kurulu alan hakkında değerlendirme yapmak isterim.Doğal ortamı çok güzel ağustos böcekleri ise ayrı bir güzellik katıyor ,eğer bu sesi seviyorsanız.Tersis konaklama evleri çok bakımsız ve eski .Mini bar için kullandaıkları buzdolapları ise ayrı bir felaket. Banyoların ise kesin bakıma ihtiyacı var.Ve genelde havlular değiştirilmiyor. Odalarda kalem kağıt hiç yok .Tesisteki gerçek ebatta olan futbol sahaları ise kulaanılamıyor. Etrafiçin konulan su fiskiyeleri ise ayarsız ,bir keresinde odadan çıkmadık 4 bir yanımız su fiskiyeleri ile çevrilmişti. TEsis içinde is bu fiskiyelerden çıkan su yerlerde çok kaygan zemin oluşturuyor.Hiç bir uyarı konulmuyor.Alakart restoranrlar ise ayrı bir olay.Adı alakart gerçekle ilgisi yok. Açık havada masalar var bu kısım çok güzel tabiki. Ama masaya geçtikten sonra işiniz allaha kalmış. Su ya da şarap ya da ekmek almanız için kendiniz bir çok defa kalkmanız gerekiyor. Servis çok yavaş.Yeterli garson koymuyorlar . Tam bir fiyaskoydu.Ayrıca Odadan arayıp rezervasyon yaptıramıyorsunuz ,resepsiyona kadar yürümeniz gerekecek 5 dakikalık yol .Hizmet sıfır.Ama garsonlar çok yardımsever ve samimi.Yemekler güzel çeşit çok.Açık büfeler gayet hoş ve sağlıklı.Masa tenisi için sağlam raket yok hepsi kırık. Masalar çok eski ve paslı. Tenis kortlarında olmak isteseniz yeterliTenis raketi yokmuş.koskoca mekanda 1 adet varmış.Size hep şikayet ediyorum ama art niyet yok.Maalesef bunların hepsi gerçek .HAvuzlar çok güzeldi su ve temizliği çok iyi yapılıyor.Su kaydıraklarını yüzme bilmeyenler kullanamıyor. suya düştüğünüz yer 2 mj( iki metre) .1.50 m olması lazım ya da daha az.Odalar için sadece tek anahtar veriliyor rahat hareket edemiyorsunuz. masa oyunları ise çook yetersiz. Okey yok-kağıt yok. tavlalar ise az sayıda. evlilik yıldönümümüzdü. Odaya ilk girdik 2 ayrı yatak hiçbir extra güzellik yok.Yatakları ise eşim birleştirdi.tv kanallarında türkçe 2 kanal var ve hiç yeterli değil.tvler ufacık ve çok eski .kablolar düğmeler dışarda kapakları yok.herşeye rağmen eşim çok pozitifti. tatilimizi rahat bir şekilde yaptık diyebilirim-),Traji komik olarak. Müdür mehmet bey'e de şunları söylemek isterim. Alakart restoran'a arkadaşımız rezerve yaptırmış resepsiyon aracılığı ile.gittik fakat bizi almadılar. başka bir arkadaşımız kendi masalarına davet etii. ona bile zor müsaade ettiler .ilerleyen saatlarde ise rezervasyonsuz 3-4 kişi geldi direkt yeni masa açtılar. yanılmıorsam ismi M........ beydi ! SAnırım biraz eğitime ihtiyacınız var .Biz size yalvarma zorunda değiliz .Üstelik masasına davet eden diğer bir misafirinizin isteğini de reddedemezsiniz. bu sektörde iseniz guest satisfaction hakıkında biraz birşeler okuyun.Biz olmasak siz olmazsınız m....... bey.........%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Jolly Tur Harbiye T** Bey isimli müşteri temsilcisi aracılığı ile Attelia Holiday Village Tatil Köyü'nde 12 Temmuz-16 Temmuz tarihleri arasında konaklama yapmak istediğimi belirttim. Bana burayı o kadar güzel methetti ki, fiyat da uygundu bana cazip geldi.

Otelin kapısından içeri girdiğimiz anda bayıldık. Ama sadece girişindeki o doğayla iç içe evler sizi cezp ediyor. Bir de denizi biraz bulanık ama sahil beş para etmez. Daha bitmedi, gün boyu sunulan kahvaltı, geç kahvaltı, öğlen yemek, gözleme gibi yiyecekler çok kötüydü. Hijyeni yoktu. **


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Jolly Tur Harbiye T** Bey isimli müşteri temsilcisi aracılığı ile Attelia Holiday Village Tatil Köyü'nde 12 Temmuz-16 Temmuz tarihleri arasında konaklama yapmak istediğimi belirttim. Bana burayı o kadar güzel methetti ki, fiyat da uygundu bana cazip geldi.

Otelin kapısından içeri girdiğimiz anda bayıldık. Ama sadece girişindeki o doğayla iç içe evler sizi cezp ediyor. Bir de denizi biraz bulanık ama sahil beş para etmez. Daha bitmedi, gün boyu sunulan kahvaltı, geç kahvaltı, öğlen yemek, gözleme gibi yiyecekler çok kötüydü. Hijyeni yoktu. **


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Merhabalar;bu tesis bizim seçtiğimiz tesis değildi.Seçtiğimiz tesise tur şirketimiz bizi göndermedi ilk önce oradan darbe yedik.Mecburen burada konakladık.İnanın tesisin konumu çok iyi fakat eleman olmadığı için hiç bir hizmet yeterli değildi.Sanki sürgün yeri gibi bir yerdi.Odalar iğrenç pis ve tuvaletler eski ve devamlı koku vardı.Elimizde devamlı ıslak kolanyalı mendillerle geziyorduk.Havuz kenarında şezlongları hergün eşimle ben temizleyip kendi getirdiğimiz havluların üzerine yatıyorduk.Restaurant kısmını zaten hiç anlatmıyayım,9 gece 10 gün boyunca karpuz ve gözleme yedik.Bu kadarmı pis olur inanın paramız yanmasın diye katlandık.Tatil diye gittik sinir stres sahibi olarak geri döndük,verdiğim parayı helal etmiyorum,kimseye de tavsiye etmiyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel

Daha önce de 2 defa gittik bu tatil köyüne..Yeşillikler ve orman içerisinde villa-bungalowlardan oluşan bir tesis.Tabıatı çok güzel.Küçük bir korunun içerisinde bınaları koruya zarar vermeden yerleştirmişler.Kuş sesleri ile uyanmak ve yemeğe giderken önunuzden minik sincapların geçmesi insanı çok mutlu ediyor.Karşılama oldukça iyi,lobisi güzel ferah.Odalar da geniş ve ferah ancak mobılyalar ve banyo oldukça eski.Epeyidir elden geçmemiş..Eski gürültülü bir klıma var mesela..Ama çok titiz olmazsanız sorun değil.Yemekler pek tat vermedi.Kahvaltı zayıf. Özellıkle restoranında masaları 8-10 kısılık oturma grupları şeklinde yapmışlar gidip 6 rusun yanınnda yemek zorunda kalıyorsunuz ki bu da çok tatsız oluyor.Turistlerin hemen hemen tamamı rus.Bızım dönemımızdekiler tam anlamıyla yemek canavarı düzeysiz -alt kalıte-ruslardı yemek zamanı oldukça rahatsız oluyorduk.Ne var ne yok süpürüyorlardı.Tesis alanı oldukça geniş.Odanız yakın değilse denize inmek bayağı zaman alıyor.Ama denızı ve sahili güzel.Havuzu ve havuz başı barı keyıflı.Özellıkle geceleri.Diğer (küçük )havuzu ise bir koru içerisinde pek hoş bir ortamda .Personelin fazla bir özelliği yok.Heryerdeki baştan savmacılık burada da var.İçecek kalıtesi pek yuksek ve zengın değil.Ama Öğlen ncesi ve öğleden sonra bol bol pide .gözleme ve hafıf yemekler çıkıyordu bunlarla da idare edebilirsiniz.Fiyat kesinlikle ucuz değil.Zaten bu tip tatil köylerinini bir standardı oluşmuş belekte..Sonuç olarak ufak hususları takmazsanız ailenızle keyıflı bır tatil yapabilirsiniz.Ben sıkılmadım.En azından bır kere denemekte fayda var.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Attaleia Village Family Club Golf & Football Belek

Şikayet Et