Ana Sayfa İletişim

Oruçoğlu Thermal Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Oruçoğlu Thermal Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Oruçoğlu Thermal Resort Konum: , Afyon, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Pişmanlık
Çok güzel başlayan programımız malesef edep ve insanlıktan nasibini almamış, kaba, argo konuşan otelin çarşıya servis yapan şoförü sayesinde çok berbat bir şekilde sonuçlandı. Olayın akabinde otelle irtibata geçerek bir yetkiliyle görüşecem dedim. Hakan bey isminde beyefendiyle görüştük. İlgileneceğine söz verdi. İnşallah sözünde durmuştur. Aynı yorumu dün de yazdım. Halen yayınlanmadı.
Onun dışında otelin yemek kalitesi güzel, temizlik gayet itinalı yapılıyor, personel güler yüzlüydü.%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüzel başladı çok kötü bitti
Çok güzel başlamıştı. Ancak son ayrılışta şehir içine servis yapan şoförün ükelalığı yüzünden burnumuzdan fitil fitil geldi. Yazıklar olsun. Edepsiz, ahlaksız ve insanlıktan nasibini almamış böyle bir insanı nasıl orada istihdam ediyorlar anlamadım. Konuyu otel sorumlusu olan Hakan beye ilettim. İnşallah ilgilenmiştir. Şayet dikkate almadı ise onu da Allah'a havale ediyorum. Onun dışında otel içerisinde temizlik güzel. Yemekler kaliteli. Kurumsalların programlarına öğle yemeği verilip diğer misafirlere verilmemesi pek hoş gözükmüyor. Lobide fiatlar çok abartılı. Ayrıca kahvaltıda sıkma portakal suyu için restorantın hemen girişte bir personel görevli. Levha asılmış. 5 ₺ yazıyor. Çok abes kaçmış bence.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüzel başladı çok kötü bitti
Çok güzel başlamıştı. Ancak son ayrılışta şehir içine servis yapan şoförün ükelalığı yüzünden burnumuzdan fitil fitil geldi. Yazıklar olsun. Edepsiz, ahlaksız ve insanlıktan nasibini almamış böyle bir insanı nasıl orada istihdam ediyorlar anlamadım. Konuyu otel sorumlusu olan Hakan beye ilettim. İnşallah ilgilenmiştir. Şayet dikkate almadı ise onu da Allah'a havale ediyorum. Onun dışında otel içerisinde temizlik güzel. Yemekler kaliteli. Kurumsalların programlarına öğle yemeği verilip diğer misafirlere verilmemesi pek hoş gözükmüyor. Lobide fiatlar çok abartılı. Ayrıca kahvaltıda sıkma portakal suyu için restorantın hemen girişte bir personel görevli. Levha asılmış. 5 ₺ yazıyor. Çok abes kaçmış bence.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİyi değil
Rezervasyon yaparken iş bankasına maximum karta 9 taksit oluyormu diye sorduk. Ewet yanıtını aldık. Ama buraya geldik, tatilimiz bitti.Tek çekim yaptılar.Beni zor durumda bıraktılar.Bazı çalışanlar çok somurtkan.sert sert cevap veriyorlar.Öğle yemeğimiz hakkımız olduğu halde çocuklardan ekstra ücret alındı.Aquapark yetersiz.İçeceklerde ücretli. Arkadaşlarımıza burayı tavsiye etmeyi düşünüyorduk. Ama artık bundan emin değiliz%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Yıllardır gitmekte olduğumuz Afyon Oruçoğlu'nda 15 gün konaklayan ailemin şikayetini iletmek isterim. Bulundukları oda tuvaletinin kötü kokusu ve su baskını, yemeklerin çok kalitesiz oluşu, müdür dahil şikayete karşı çalışanların ilgisizliği, havuzların su ısısının ayarlanmaması sıcak-soğuk fark etmeden 30 derece su olduğu konusunda baştan savma cevap verilmesi, genel olarak otelin hijyen sorunları. Babamın fizik tedavisi için rezerve edilen 15 gün boyunca kötü şartları çekmek zorunda kaldıklarından ailem mağdur edilmiştir. Geçmiş ziyaretlerimizde bu sorunların yaşanmadığı otelinizden şikayetimiz için dönüş beklemekteyiz. Konuyu TÜRSAB dahil ilgili mercilere taşıyacağımızı da bildirmek isterim.


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGeçen yıl otele gitğimizde her şey yolundaydı. Annem kızkardeşim ve oğlumla gittim. Oğlum o gün itibariyle 6 yaşına henüz girmişti. Havuz ve otelde termal havuzu kullanmak gayet normal bir durumdu. ancak ikinci gün havuza erkek giriyor diye şikayet almışlar. Erkek dedikleri 6 yaşında oglumdu. bundan rahatsızlık duyup erkek gözüyle bakabilen insanlarla aynı yerde kalmak çok ama çok kötüydü. Hatta hatta cocuğuma yapılan bu davranışı gayri ahlaki bulduğumu ilettim. Yetkili gayet nazikti. ancak bize bireysel oda açacağını söyledi. gittiğimizde kücüçük bir bölüm kuyu gibi mezar gibi bir bölüm ve giremedim. yine oğlumla havuza döndüm oğlumla yine girdim. Orada ne tatil yapabildim. Ne de mutlu döndüm. Ayrıca oraya gelen insanlarda bir okadar aç gözlü idi.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBana rezervasyon yapıp ertesi gün dolu yer ayıramıyorum diye cevap vermek hangi kurallar a uyar bu büyük bir terbiyesizlik


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgittiğim otellerden en kötüsüydü
Mecburen geldiğimiz oruçoğlu otel tam anlamıyla bir hayal kırıklığı oldu bizler için.Adını ve ününü duyduğumuz otel bu olamazdı.Otele girdiğimiz andan itibaren her şey çok kötüydü.Çalışanlar tahammülsüz,bitmiş ve tükenmiş bir modda sorduğumuz sorulara cevap veremeyecek kadar ilgisizlerdi.Daha yemeklerimiz bitmeden tabakları almaya çalışan,yemek yeme esnasında yaz masanın örtüsünü havalandıra havalandıra seren personel neyi amaçladı anlayamadık,Küçük bebekleri olan aileler sürekli bir kısıtlama içerisinde kaldı.Koca otelde susuzluğunuzu giderebileceğiniz hiç bir yer yok.tam pansiyon olarak anlaşılan bir müessesede suyun bardak bardak satılması inanın çok ilginç geldi.Hijyen otelin genelinde çok kötüydü,hatta bazı ortak kullanın alanları korkunç derecede pisti. otel genel anlamda değerlendirildiğinde yemeğiyle, hijyeniyle ve çalışan kalitesiyle kesinlikle bir daha tercih etmeyeceğim ve hiçbir tanıdığımı göndermeyeceğim bir otel. Kesinlikle tavsiye etmem.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Oruçoğlu Thermal Resort Afyon

Oruçoğlu Thermal Otelin kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren Oruçoğlu'nun güleryüzlü personeli ve kendine özgü konukseverliği ile karşılaşacaksınız. Bu konukseverlik ve güleryüzlü hizmet anlayışı sizi thermal tatilinizin sonuna kadar takip edecek. Thermal tatiliniz için doğru seçim yaptığınızı geniş, ferah ve gün ışığı ile aydınlanan, botanik bir Lobby'de çayınızı yudumlarken fark edeceksiniz. Kendinizi evinizdeymiş gibi hisedeceksiniz. Dört mevsim hizmet sunan ve Türkiye'nin ilk özel thermal tesisi olan Thermal Resort Oruçoğlu Turizm Konusunda öncü kuruluş olduğunu,yönetsel organizasyonlardan, sağlık ve eğlence olanaklarına kadar uzanan hizmet yelpazesinde göreceksiniz...

Tarihte "Şifalı Frigya" olarak bilinen ve yüzyıllardan beri insanlığa şifa dağıtan bu thermal havzada, 1992 yılında modern bir tesis olan; Thermal Resort ORUÇOĞLU otel Türkiye'nin İlk özel thermal yatırımı olarak hizmete açılmıştır.
Oruçoğlu thermal otelin kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren Oruçoğlu'nun güler yüzlü personeli ve kendine özgü Anadolu konukseverliği ile karşılanacaksınız. Bu konukseverlilik ve güler yüzlü hizmet sizi tatilinizin sonuna kadar takip edecek….
Thermal tatiliniz için doğru seçim yaptığınızı geniş, ferah ve gün ışığı ile aydınlanan, botanik bir Lobby'de çayınızı yudumlarken hissedeceksiniz....

     
Otel Adı : Thermal Resort ORUÇOĞLU
Sınıf - Konsept : 5 Yıldız Deluxe Otel + SPA Center / Yarım Pansiyon - Açık Büfe
Adres : Kütahya yolu 14. Km / AFYONKARAHİSAR
Telefon : 00 90 272 251 50 50 - 15 hat
Telefaks : 00 90 272 251 50 60
Web site : www.orucoglu.com.tr
E-Mail : info@orucoglu.com.tr
Kuruluş tarihi : Aralık 1992
Yüzölçümü : 110.000 m2
Oda sayısı : 750
Yatak sayısı : 800
Asansör sayısı : 9 adet
Genel Müdür : Aydın GÜNEŞ
Şirket Adı : Oruçoğlu Tarım Turizm San. Tic. A.Ş.
Fatura Adresi : Thermal Resort Oruçoğlu, Kütahya yolu 14. Km Afyonkarahisar
Vergi Dairesi ve Numarası : Tınaztepe V.D. 6480034057
Konuşulan diller : Türkçe, İngilizce, Almanca
Bölge özelliği : Thermal Havza

Şikayet Et