Ana Sayfa İletişim

Splendid Palas Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Splendid Palas Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Splendid Palas Hotel Konum: , Büyükada, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Muthis
Büyük adanin kesinlikle en iyi oteli.yeni tadilat görmüş her yer pırıl pırıl ama tarihi dokuyu tamamen korumuslar.terasdan ve denize bakan odalardan manzara müthiş.odalar çok temiz yemekler lezzetli.personel çok güleryüzlü ve yardımcı.otel müdürü l devamli otelde ve her musteri ile ayri ayri ilgileniyor.sakin dinlendirici birkaç gün geçirmek istiyorsanız kesinlikle gidin.eski yorumları göz ardı edin hasılattan sonra hic biri geçerli degil


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Büyükada splendid otele cumartesi gecesi konaklamak için eşim ve 4 yaşındaki oğlumla gittik. Otelin zemin katında bir şahsın doğum günü için gece parti düzenledikleri halde zemin kattaki odaları durumdan habersiz bizlere rezerve etmekte hiçbir sakınca görmemişler. Orkestranın tüm gürültüsünün aynen zemin kattaki odamızın içinde bangır bangır yankılanması nedeniyle en nihayetinde 00:30 sularında resepsiyona şikayete gittim. Müdür vb. bir yetkili ile görüşmek istediğimi belirtip artık uyumak istediğimizi gürültünün kesilmesini istediğimi belirttim. Ona telefon buna telefon derken bir tek muhatap ile dahi görüştürmediler. Herhangi bir yetkili otelde var mıydı yok muydu onu da bilmiyorum. Gürültünün kesilmesi gece 01:30'u buldu. Tüm gece bizi uykusuz ve sinir içinde bıraktılar. Verdiğimiz 450 TL.nin bir kuruşunu bile hak etmediklerini düşünüyorum.


%25 %50 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok kötüydü
17 eylül cumartesi günü otele gittiğimde Üzülerek söylüyorum ki beklentilerimin çok altında çıktı. Hayal kırıklığına uğramadım dersem yalan olur. Dışarıdan şaşası ve gösterişini gördüğüm zaman internetten içi ve hizmetleri daha da güzeldir mutlaka diye hiç düşünmeden rezervasyon yaptırdım. Daha ucuz yerlerde var adada. Ama ben paradan ziyade rahat edebilceğim bir yer tercih ettim. Ve evlilik yıldönümümüz olması sebebi ile daha da bir özen gösterdim.
Bu zamanki şartlara bakılırsa oda kahvaltı geceliği 175,00 tl hiç te hafife alınmayacak bir tutar diye düşünüyorum.
Rezervasyon yaptırırken telefona çıkan beyefendi alt katlar kaldığını söyledi. Ve bende ısrarla rutubet olur, basık olur alt katlar dedim. Beyefendi olurmu hiç bizde öyle bişey mümkün değil dedi. Bende başka bir yer aramak yerine alt kat demeksizin beyfendinin konuşması güven verdi bana. Ve çok büyük bi hata yaptığımı odaya girince analadım;
- Odaya girdiğimizde inanılmaz ve çok rahatsız edici bir rutubet kokusu var. Uyumak mümkün değil kokudan.
- Tuvalet kapısı kapanmıyor. Arasına bez sıkıştırdık bütün bir gün boyunca.resp.söylediğimizde birini gönderdiler fakat çivi çakalım gibi bir çözüm getirdi arkadaş.müşteri girmeden bakılması gereken bir şeyi böyle basit çözümlerle geçiştirmek çok ayıp.
- Tv izlemek istediğimizde ise kanallar çekmiyor. Böylesi bir otelde nasıl okurda bir uydu olmaz aklım almıyor. Tam bir tarihi yer gerçekten.
- Duş ahizesi koli bantı ile bantlanmış. Çok büyük bir maliyeti olmasa gerek diye düşünüyorum. Tamamiyle müşteriye duyulan saygıdan kaynaklandığını düşünüyorum.
- Odada bulunan ayaklı abajurun kafası kopuk. Zar zor bişiy tutuyo onu. Yani verdiğim paraya acıdığım hiçbir yer olmamıştı bu güne kadar.
- Kahvaltıda çay bardağı istediğimde otelde sadece 35 tane var. Onlarda şu an dolu. elimizde yok gibi bir cevap almam da cabası zaten.
-fön makinası denen şey yok zaten. duş almaya kalkıyorsunuz o kadar küçük ki banyo sular hep dışarılara taşıyor. duşakabin elbetteki yok. zaten beklemek hata olurdu onu :)
- Eşim ödeme yapmaya geldiğinde şikayetini söylediğinde biz eşinize söylemiştik böyle olduğunu diye yalan bir cevap alıyoruz. Ben orada olayı hayır söylemediniz ,söylediniz gibi bir ağız dalaşına çevirmek istemedim. Fakat yalan söylendi. Bana bunlar söylendi ise benim çok param var herhalde paramla rezil olmak istedim.
sadece dışarıdan bir gösterişi olduğunu düşünüyorum. Ses var görüntü yok derler ya. Aynen öyle bir durum . Bu yazdıklarım dikkate alınır mı bilmiyorum ama ben yazmak istedim.verilen paraya yazık gerçekten%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumUykusuz ve pislik içinde bir tatil
İyi günler,

18.11.2010 tarihinde 1 gün bu otelde kaldık. Bu oteli seçmeden önce internette resimlere baktım ve ayrıca bu sitedeki yorumları da okudum. Sadece 1 gün kalacağım için çok fazla beklenti içine girmedim ve kendi kendime "ne kadar kötü olabilir ki" dedim ve otele gittik.. Burada çok iyi yorum yazanları da okudum, çok kötü diye yazanları da okudum ve ortalama bir otel olduğunu düşündüm fakat çok yanılmışım..

Otel dışarıdan güzel gözüküyor ve giriş kısmı da tarih kokuyor.. buraya kadar herşey güzeldi fakat odaya geçtiğimizde tam bir hayal kırıklığına uğradım.. eşyalar o kadar eski ki anlatamam ayrıca herşey toz içerisinde hiç bir yere dokunasım gelmiyor. Tuvaletler tamamen berbat, allah kimseyi böyle tuvaletlere düşürmesin.. çok küçük bir tuvalet düşünün.. duş teknesi, klozet ve lavabo alanı... ve siz de girince içine tamamen doluyor.. duş teknesini pislikle kararmış bir perde ile kapatmışlar. klozetteki taharet musluğu ise saçma sapan .. ya nası anlatsam bilemiyorum berbat işte..

Neyse yatak durumuna gelecek olursak ; berbat bir çarşaf.. yorgan veya battaniye yoktu.. istedim telefonla ve 2 tane battaniye getirdiler.. Naftalin kokan delik deşik battaniyeler.. gece vakti olduğu için ve uykulu olduğumuz için bir şey yapamadık ve ister istemez kullandık.. gece uykumuz milyon defa bölündü çünkü anlayamadığım yerlerden asenkron bir şekilde tıkırtı ve cızırtılar geliyordu.

Sabahına uykusuz ve duş almadan kalktık kahvaltımızı yaptık ve hemen çıktık... Kahvaltıyı soracak olursanız 10 üzerinden 6 veya 7 veririm.

Otelin güzel sayılabilecek bir tek yanı ise, ortak kullanımdaki tuvaletlerinin temizliğiydi.. Kendi odamızın tuvaletini kullanamadığımız için oranınkini kullandık.

Lütfen yorumlarımı dikkate alın ve bu otele gitmeyin.
%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum25.09.2010 da gittik Splendid otele. Otel bakımsızlıktan dökülüyor. Yıllardır tadilat görmemiş, yoldan geçen adamlara duvarlar sıvatılmış boyatılmış. Banyo seramikleri, duş teknesi perdesi, klozeti neresine baksanız berbat durumda.
Tavanlar yaklaşık 4,5 mt, böyle bir odada kapıların etrafı 2 - 3 cm kadar açık olunca içerideki en ufak ses koridorda yankı buluyor. Somya gibi kötü rahatsız yatakları var.

Büyükadaya gidecekseniz Splendid i tavsiye etmem


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
Adaya İlk gittiğimizde Splendid oetlin farkında değildik,ilk gecemizde merkezde bulunan princes otelde kaldık,ama ne yazıkki hiç memnun kalmadık.. Ertesi gün Ada turu için çıkıp dolaşmaya başladığımızda Splendid otelle karşılaştık,hemen içeriye girip boş oda olup olmadığını sorduk,içerdeki aheng mükemmeldi..
ve aynı gün hiç vakit kaybetmeden Splendid otele yerleştik...
Kim ne derse desin,Hayatımızın EN MÜKEMMEL ANLARINI burada geçirdik.. Otelin çalışanlarından tutunda,odaların o eşsiz ahengine kadar herşey mükemmeldi.. Kendimizi yıllar öncesinde yaşamış insanların aldığı nefesi alırken hissetmek bir okadar da odamızın dekoru harikaydı.. herşey size hem nostalji rüzgarının o eşsiz kokusunu veriyor,Hemde ruhunuz teknolojiden uzak tam bir metanet içinde Huzur buluyor..Otelin tüm odalarının baktığı o muhteşem Avlu.. Avlunun ortasındaki havuz.. ve kenara koyulmuş bir Piyano.. helede o Avluda birkaç dakika gözlerinizi kapattığınızda sanki mükemmel bir piyano resitali size eşlik ediyor...
Girişte sol tarafda olan Sohbet mekanı,içerde günümüze ait olan herhangi bir eşya yok,Kocaman bir ayna,Etrafa koyulmuş tarihi Size anlatmaya yetecek koltuk ve oturma grupları,Perdeler... ençok hoşumuza giden nesnelerden biride oda anahtarlarını süsleyen tokmaklar... Çok Güzeldiii.... inanın Herşey çok çok güzeldi....
Eşimin ve Benim Hayatımızın en güzel anlarıydı,Adaya ikinci kez gittiğimzde ise kayıtsız şartsız Splendid oteli tercih ettik.. şimdilerde ise ilk fırsatta tekrar Adaya gitsek yine aynı yeri ve aynı odalardan birinde kalmak için Can atıyoruz..
tek şikayetimiz,kışın kapalı olması... bu konudada yetkililer birşeyler yaparsa çokdaha iyi olacak bence...
Çünki Splendid herhaliyle MUHTEŞEM...

SEVGİLERLE.... ve YAKINDA TEKRAR GÖRÜŞMEK VE KONAKLAMAK ÜMİDİYLE... ;))))


%81 %0 %19
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkesinlikle korkunçtu... resimlerde muhteşem diil ama hoş bir yer gibi gözüküyor ama aslında çok eski ve kirlenmiş, hiç bakım yapılmamış öyle çürümeye bırakılmış. süit oda tuttuk ama ona normal oda bile denemez. sadece normal odanın yanına bi tane de küçük depo gibi bişiey yapıp yatak koymuşlar.çok fenaydı. bazıları için süper bi yer olabilir?! ama daha iyi yerlerde kalmaya alışamlar için berbat bir yer!!!!!!!!!!!!!!!11


%33 %17 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsplendit palace tam bir hayal kırıklığı
Bayram tatili için büyük bir hevesle gittiğimiz otel için internet sitesindeki fotoğraflar sebebi ile çok büyük beklentiler içindeydi ama zaten otele girer girmez yaşadığımız hayal krıklığı bir gece kalıp sabah yaptırdığımız 3 günlük rezevasyu iptal ettirerek başka bir otele geçene kadar katlanarak devam etti.Bu kadar güzel bir yapıyı bu halde görmeye mi,toz ve kir içindeki odalara o kadar para verdiğinize mi,toz sebebi ile olduğunuz alerji sebebi ile tatiliniz boyunca nefes alamadığınıza mı yanarsınız.Allahtan ertesi sabah hemen otelin karşısındaki yepyeni ve tertemiz odaları ile bizi rahatlatan prince otele geçtik de rahatladık.Gerçekten de rahatladık çünkü bütün gece boyunca şehir hatları vapuru tuvaleti gibi uyduruk ve bir karışlık tuvalete girememiştik.Ayrıca yukarıdakilerin attığı her adımda her an yanıbaşınıza düşeceklermiş hissi yaratan tavanları unutmak mümkün değil.Sakın resimlee aldanıp keyfinizi kaçırmayın!!!


%25 %0 %75
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Splendid Palas Hotel Büyükada

Statü : Özel Belgeli
Telefon : (216) 382 69 50
Faks : (216) 382 67 75
Adres : 23 NİSAN CAD. NO:53 81330 BÜYÜKADA/İSTANBUL
E-posta : info@splendid.net


Oda ve Yatak
70 Oda, 129 Yatak, 11 Single Oda, 59 Double Oda, 4 Suit,
Oda Özellikleri
Telefon, Duş ve Tuvalet , Yangın Alarmı , Minibar , Uyandırma Servisi, Balkon, TV ,
Oda Manzarası
Deniz Manzarası , Bahçe Manzarası,
Yeme İçme
Restaurant Lobi Bar, Havuz Bar, Türk, Mutfakları
Konaklama Tipi
Oda Kahvaltı,
Toplantı
2 Toplantı Salonu Toplam kap: 35,Maks (m2/kap):35/Min (m2/kap):20/ Tepegöz, Flipchart, TV,
Fasilite ve Servisler
Jeneratör ,
Aktivite ve Rekreasyon
1 Açık Yüzme Havuzu Sauna, Bahçe ,
Konum
Şehir Merkezinde, Denize Yakın (),

Şikayet Et