Ana Sayfa İletişim

Sillyum Marek Villas Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sillyum Marek Villas hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sillyum Marek Villas Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

YEMEKLER BERBAT!
Rezervasyonumuz telefonda hızlı alındı. önbüro personeli ekibinden de memnun kaldık. özellikle mehmet bey (önbüro şefi) e içtenliği ,ve güleryüzünden dolayı teşekkür ediyorum.
Oda istediğimiz gibi 1 french 1 twn ve kısmen deniz manzarılıydı.
buraya kadar herşey mükemmel... yerleştik.
gelelim kötü yanlarına :
-odanız bizimkisi gibi 2. katta ise asansör hiç beklemeyin çünkü Gelmiyor! iniverin merdivenden gitsin.ama üstkatlarda ise allah sabırversin.
-bukadar berbat bir animasyon ekibi ve eğlence anlayışı görmedim. nisan olduğu için otelin lobisinde bir köşede yaptılar. en adi skeç e bile razıydım ama odayok. köy düğünü havasında bişeyler çaldılar.. köçek gibi biri fırladı arkamdan animasyon ekibindenmiş herkezi zorla kaldırdı.
-Restorant ise tam bir rezalet.. yiyecek hiçbirşey yok ! ! büfeleri geze geze en son baktım tabağım boş kaldı bari bıldırcın eti !! alayım dedim aldım yenecek gibi birşey değil. Açıkçası aç kalmamak için mezelerle idare ettik.
-ertesi gün havuza girdik çıktık dinlenirken birde baktık ki sürü halinde en az 40 kişi geliyor bayanların çoğuda tesettürlü.. Allah dedim ne oluyor.. !hemsi sağımıza solumuza arkamıza oturup ablukaya aldılar.bakışlarıya fiskos konuşmaları ile bizi çok ama çok rahatsız ettiler.(bayi toplantısıymış)
-berbat akşam açıkbüfesinde karnımızı meze ile doyurunca A'lacarte restaurant a gidelim bari dedik.. rezervasyon yaptırmak için Halkla ilişkilerin masasına gittim en az 5 kez ama kimse yoktu. restoranta çıktım A'lacarte rest.yerini sordum Ana restoranta girişte merdiven altında biryeri gösterdiler üzerlerinde yeşil kırmızı örtü serili (kahvehane masaları gibi)5-6 masa vardı burası dediler. Teşekkür ettim ve oradan hızla ayrıldım.
-buna karşılık ..genel alanları havuzu- yeşillikleri kumsalı güzel di.havuz barı ve barda aldığınız hizmette fena deildi.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem
Silyum her şeyiyle muhteşem bir otel. iki senedir tatilimizi eşimle beraber burada geçiriyoruz. aynı şekilde bu sene de tercihimizi silyumdan yana kullanacağız. bence bu otele muhakkak gitmelisiniz animasyon garsonlar yemekler oldukça iyi. marek villalar arka tarafa dağılmış olsada sakinlik arayanlar için muhteşem. animasyonlar gerçekten güzel arkadaşlar cana yakın. sadece çocuk sesleri sevmiyorsanız size eylül sonunda gitmenizi ısrarla tavsiye ederim çok eğleneceksiniz ve kafa dinleyebilirsiniz. çünkü temmuz ve ağustos ayları gençlerin ve çocuklu aileleri tercihi ve inanınki deliriryorsunuz her konuda (yerli-yabancı aileler) eylül sonunda yabancı ağırlıklı ve yaşlılar var. biz eylül sonundan çok memnun kaldık kendine arkadaş aramayanlar ve tatil yapmak isteyenler için uygun bir zaman. iyi tatiller


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Sillyum Marek Villas Belek

Şikayet Et