Ana Sayfa İletişim

İçkale Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer İçkale Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

İçkale Hotel Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Rezalet son
Kat görevlisi kapıyı çalmadan odaya giriyor bunu resepsiyona söylediğimizde resepsitın görevlisi bayan bunun onların iyi niyeti oldugunu söylüyor hatta bizi suçlu çıkarıp eşiniz yukarıda oldugunuzu söylemeliydi diyor yetmiyor sesini yükseltip azarlıyor terbiye sınırlarınj aşıyor herhangi bir müdür veya görevli bu bayanın terbiyesizliğine de ir şey demiyor başıboş profesyonellikten uzak misafir perverlik bilmeyen bir konakşama yeri yazık oldu tatilimin son gününü zehir ettiler


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİdare Eder
giriş işlemleri hızlı yapıldı personel gayet ilgiliydi stajyer arkadaş yardımcı oldu bize resepsiyonda :D sonra restoranda açık büfe kahvaltı aldık çeşit çok azdı tavsiyem kötü bu yanda . Birde sürekli oda kartlarıyla uğraştım 3 gün kaldım odaya her girişimde kapı açılmadı kırmızı yandı sürekli resepsiyona gitme zorunda kaldım.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

İçkale Hotel Ankara

Description: 122 rooms

Şikayet Et