Ana Sayfa İletişim

Best Western Hotel 2000 Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Best Western Hotel 2000 hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Best Western Hotel 2000 Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Kesinlikle rezalet bir otel. Fiyatları 5 yıldızlı lüx oteller ile rekabet ederken, verdikleri ise 3 yıldızlı standatlarında. Görüntüsü eski, ögleden sonra otelde restaurant kapalı, oda servisinden yiyecek istedigimde bir kebabcı paketi ile odama çıkartılar. Otelde sanırım 2 eleman çalışıyor. Resepsiyoncu ve bellboy. Arabamı bellboy çelti valizlerimi taşıdı, yemegimi getirdi, havlu istedim yine belboy getirdi. güvenlik varmı dige sordum yok dediler. herhangi biri yukarı cıkıp degerli eşyalarını rahatlıkla çalabilir veya size zarar verebilir. Odalar ise çok eski görünümlü yıpranmış ve kirli gibi gözküyor. Kesinlikle tavsiye etmem.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Best Western Hotel 2000 Ankara

Bestekar Sokak No 29
Kavaklidere
Ankara 06680
Turkey

Şikayet Et