Ana Sayfa İletişim

Hotel Uğurlu Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Uğurlu hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Uğurlu Konum: , Gaziantep, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

güzeldi....
gaziantep iline seyahat edecek arkadaşların dikkatine öncelikli şunu belirteyim hotel uğurlu'da ben kendi adıma çok rahat ettim. lüks beklentiniz yok ise şehir merkezinde pasajlara ve tarihi antep evlerine yürüyüş mesafesinde bulunan hotel uğurlu'yu tercih edin derim. ayrıca yarım pansiyon satışı olması avantaj. çalışanları oldukça güleryüzlü bulunduğu sokağın tarih,i bir özelliği var. bence lüks aramıyorsanız sizi rahat ettirecek bir otel.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel
Şehir merkezinde oluşu bir avantaj ancak personel çok yetersiz. Bence yönetim çok zayıf kalıyor. Otelin bulunduğu sokakda yine 2 yıldızlı bir otel daha var orası çok daha iyi. (İsmini unttum ancak yusuf otel veya yunus otel olabilr)


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhotel uğurlu gaziantep gerçekten iki yıldızın üstünde hizmet veriyor. zira personelinin güleryüzlü davranışı odaların küçük ama temiz olması beni cezbetti. ayrıca tam şehir merkezinde olması da çok büyük bir avantaj pasaja ve antep müzesine yürüyerek gittim. yurtkuran beye özellikle ilgiler için çok teşekkür ederim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Uğurlu Gaziantep

Bey Mahllesi Kayacik Sokak 14
Gaziantep
Turkey

Şikayet Et