Ana Sayfa İletişim

Dedeman Hotel Istanbul Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dedeman Hotel Istanbul hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dedeman Hotel Istanbul Konum: , İstanbul, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Dear Istanbul hotel complaint team,

I am trying to write a complaint about my brother and his family's stay at Dedeman Hotel Istanbul at Yildiz Posta Caddesi and I will make sure the world going to hear my complaint and everyone will stay from away this place! An absolute nightmare! despicable !disgusting !rude! awful! this was the worst experience they ever had stayed in a hotel for his family. This place felt unhygienic and unclean for his child !pictures will explain every word.
Approached reception and asked them for a better room since this place is supposed to be a 5* hotel and therefore 5* expectation ! this can not be a 5* hotel !they were expecting to be treated as 5* hotel guests but the answer was sorry but this is what you get and we do not have any other rooms!

Could you please advise if there is an action will be taken from your side?

Thanks

Regards,


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumİNSANA SAYGI VE PROFESYONELLİK SIFIR
İstanbul Dedeman Otelde düğünümüzü yapmak için şartlarını öğrenmek üzere mail attık,cevap geldi.Bu şekilde mail attığımız otel ve organizasyon salonlarından en az 3kez aranmamıza rağmen arayan soran olmadı.Salonu görmeye gittiğimizde organizasyon işinden sorumlu Selin hanım randevu alıp gelsinler demiş.2gün sonra kendisini aradığımda yoğun olduklarını perşembe gösteremeyeceklerini söylediler.Cuma günü gelelim dedim,öğlen saati gelebilirseniz olur,yoksa 5te çıkıyoruz zaten mümkün değil dedi.(Devlet memuru olarak çalışmakta heralde kendisi..) Buarada biz nişanlımla doktoruz ve tekrar işten izin alıp 5 olmadan gittik,çıkmıştı erkenden. Cumartesi sabahtan gelelim dedik,kabul etmedi.Pazartesi için sözleştik,beni 30dakika beklettikten sonra kendisinin dışarıda olduğunu ve başka gün gelmemizi söylediler.Artık isyan ettim,Hiç mi bu salonun ışıklarını açıp,salonumuz bu diyecek kimse yok diye,bir bey bana salonu gösterdi.Telefon numamaramıbu bey de ,resepsiyon görevlisi de alıp Selin hanımın beni bir an önce arayacağını söylemesine rağmen,1haftadır beni arayan olmadı.Şimdi soruyorum size insana saygı? İş saatlerine uyum? Senelerin otelinin insanlara sunabileceği bir güven kırıntısı? Prensip sahibi çalışanlar? Hiçbiri yok malesef.. Bir daha Dedeman da bir organizasyon fikri? Asla!! Dedeman otelinde kalmaya yeltenen bir tanıdık? Asla!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dedeman Hotel Istanbul İstanbul

Şikayet Et