Ana Sayfa İletişim

Serinyer Dağevi Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Serinyer Dağevi hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Serinyer Dağevi Konum: , Rize, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Rize de Serinyer dağ evinde 22 temmuz / 23 temmuz 2021 tarihinde konakladık. Otel olarak konum, temizlik güzel ama aile olaral işlettikleri otelden memnun kalmadım. tavırları sert, suratsızdı. kafamıza tabak atmadıkları kaldı. çıkarken durumu belli etitim. Gelmeseydınız tavır bu , beni mi eğiticeksin tavrıyla davrandılar.

yiyecekleri de aşırı pahalıydı.
  Sayfa: 1  

Serinyer Dağevi Rize

Kaçkar Dağları Milli Parkı, Avusor Yayla Yolu Üzeri, Hacizeni Mevkii 4.km, 53060 Çamlıhemşin/Rize

Şikayet Et