Ana Sayfa İletişim

Miray Termal Hotel - Armutlu Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Miray Termal Hotel - Armutlu hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Miray Termal Hotel - Armutlu Konum: , Yalova, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Herşey rezaletti
Herşey tam bir rezalet. Şu an oteldeyiz ve nereye baksam midem bulanıyor. Para iadesi de yapmıyorlar ve bunu gayet küstah bir şekilde söyleme cesaretleri var. Oda değişikliği için gelen çalışan bana "yenge" dedi düşünün hitap şekillerini.
Hangisinden başlasam... Girişte zaten resepsiyon bölümünden ele veriyor kendini otel. Havuz artık sapsarı olmuş ve pislik içinde. Odaya girer girmez lağım kokusundan burnumuz yandı resmen. Odalarda havlu yok. Heryer pas, kir,toz ve örümcek ağı içinde. Yarım pansiyon dedikleri şey bildiginiz yatılı öğrenci tabldot yemeği... Kuru fasulye pilav makarna, biber dolması, patates kızartması falan en fazla 3-5 tane ve tadı tuzu yok.Onu da komple bir tabaga doldurup veriyorlar. Sadece cacik yiyebildim. Patatesler sanırım sabahtan yada önceki günden kalmaydı çünkü kayış gibi sertti. Bu şartlarda kahvaltı nasıl olur bilmiyorum. İçecek olarak sadece pompalı damacanadan su vardı.
Vakit geç olmasa paraya lanet edip başka yere kaçardık. Odayı beğenmeyip degistirmek isteyince bi azarlamadiklari kaldı. Asansör bile calismiyor 4 kat yukarı çıkmak ayrı işkence. Klimanın kumandası bile yok. Hamam pas ve pislik içinde. Plajda şezlongları bile yok otele ait. Banyo yapılan suyun pisliği ve köpüğü çatı giderinden aşağı akıyor. Hiçbir şekilde tutulur bi yani yok. 4 yıldız diye gelip yıldızı olmayan otellerden bile kötü olduğunu bizzat görmek tam bir hayal kırıklığı.
Burda geçirdiğimiz travmayi unutmak için ne yapsak bilemedim. Çok moral bozucu gerçekten.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Miray Termal Hotel - Armutlu Yalova

Şikayet Et