Ana Sayfa İletişim

Sentido turan prince Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sentido turan prince hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sentido turan prince Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Berbat
Merhabalar buraya yazmamak için çok düşündüm ama benim başıma gelen başkasının başına gelmesin diye yazıyorum. Geçen yıl otelinizde konakladık, odaların kapısı hemen dışarıya açılıyor. Dolayısıyla aşırı sıcakta resmen bunaldım yemeklerden midem bozuldu ve bir sabah kahvaltıdan sonra maalesef banyoda yere istifra ettim. Temizlik görevliniz ben o haldeyken binbir lafla söylene söylene banyoyu temizledi. 5 (beş ayrı) üniversite mezunuyum cevap vermeyi gayet iyi bilirim ama konuşamayacak kadar çok rahatsızlandım. Eşimin ve küçük çocuklarımın yanında bana yapılan bu saygısızlığı hiç UNUTMAYACAĞIM. İnşallah bundan sonra misafirlerinize hakettikleri değeri verirsiniz. İyi bayramlar. Öğr. Gör. Denizhan İzci


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtele girmeden çıktım
08.08.2018 tarihinde otele giriş yaptığımız sırada odamız henüz teslim edilmemişken pastane bölümünde bir kahve içmek istedik. Fakat garson bayan bize buyurun me isterseniz demesi gerekirken el be gözleri ile işaret ederek siparişimizi aldı. Kahve istediğimizi söylediğimizde makine dolduruluyor kahve yok gibi konuştu. Daha sonra makineyi dolduran diğer çalışana beklesinlermi götürürmsün diye sordu. Bir kaç dakika sonra kahve geldi. Fincanın tutma kulpu dahil heryeri taşırılmış ve fincan altlığında kahve dökülmüş haldeydi. Kahveyi geri götürdüğümüz de özür dileyeceği yerde ben dökmedimki ne yapayım dedi. Nasıl böyle konuşursunuz dediğimizde sizde sırada beklemeyi öğrenin diye karşılık verdi. Daha sonra ismini sorduğumuzda isim kartını göstererek el hareketiyle birlikte hadi güle güle dedi ve bu hareketi birkaç kez tekrarladı. Her sene tatil yapan bir aile olarak daha önce böylesi kötü bir durum ile karşılaşmadık. Otele de giriş yapmadan çıkıyorum. Rezervasyon yapacak herkesin dikkatine


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotelin müşteri temsilcisi ile yaptığımız konuşmaları otel yetkilileri acentalarla paylaşıyor. Sözde kalite standartları gereği aldıkları Ses kayıtlarımızı acentalara gönderiyorlar ki birbirleriyle dayanıklı dövüş yapsınlar fiyat konusunda. Üstelik benim onayım dışında, benim bilgim olmadan. Otel yetkilileri ile acenta arasında farklı fiyat çıktığında ve acenta ses kayıtlarımı otelden istediğinde hiç çekinmeden bütün ses kaydımı paylaştılar. Otelde bilgi gizliliği diye birşey yok anlayacağınız. Bunu yapan otel verdiğiniz tüm bilgileri de heryerle paylaşır demek oluyor anlaşılan. Son derece yakışıksız, saygısız, itibarsız bu tavırları otelin ne kadar alçaldığının resmidir. Siz siz olun bu otele kesinlikle güvenmeyin. Otel yetkililerine verdiğiniz bilgilerin başka yerlerde de paylaşılacağını unutmayın. Üstelik pişkin pişkin ses kaydımı paylaşmalarının gayet normal olduğunu düşünüyorlar.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
10 15 agustosta giris yaptim 2016 da ayni otele gittim.ama 2017 tam bi rezalet4 kisilik aile kusma ishalle ciktik.sivi sabun 3 konulmadi yemekler fena degildi havuz pisti onceki konaklamama gore tam bi razalet idi


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
mrb tatilimizin baştan yapılan yanlışlarla başladı otele gittimizde ayırtımız oda değildi farklı oda verildi kabus gibi başladı tur sorunlusu sorunu çözemedi resepsiyo müdürü selçuk beye ayriyetten çok teşekür ederim bizimle ilgilendi odamızı değiştirdi tekrar teşekürler selçuk bey osa güzeldi ama kat görevlesinden ve temizliginden memnun kalmadım yemekler iyiydi süreklli ızgara var sulu yemek yok gibi birşey restorantan ersin bey gülcan hanım fatma yıldız bize çok yardımcı oldular onlarada hepsine teşekür ederim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHAYATIMIN EN KÖTÜ TATİLİ
otele balayı çifti olarak giriş yaptım odamız 2 gün sonra hazırlandı ve temizliği berbattı temiz havlu yerine kanlı pis havlular la karışılaştım ve çay içmek için gittğim restorant da çayın yerini sordugumda bana orda ya görmüyon mu dedi çalışan ve bir bardak çay içmek için 6 bardak degiştirdim ruj lekeleri hala bardakda duruyordu. barda çalışan arkadaşlar yabancılara daha agırlık verdiği için bizim içecek alamız sıra beklememize neden oluyordu ve söylediğimde 2 dk dan bişe olmaz bekle diyodu. şezlonk larda zaten boş yer yok. restorand da boş masa yok birikalksında bn oturayımdiyosunuz berbat tatildi gitmeyinn


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsüper ötesi
süper ötesi bir hizmet temizlik yemekler tek harf şikayet edecek bir noktası olmayan bir otel yılda bir kere tatil yaparken bu oteli gördülkten sonra ikinci kez kısada olsa bi tatil daha düşündürten bir otel kutlarım .


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEN KÖTÜ TATİL
İlk girişten son çıkışına ve sonrasında çocuklarımızın hastalığına kadar pişmanlıklarla dolu bir tatil.
1- Girişte bir odanın anahtarı kaç kere yanlış verilebilir derseniz söyleyeyim: 3. de doğru anahtarı verebildiler. Görevli odamıza kadar valiz getirmemize yardım ettikten sonra resepsiyonun verdiği anahtar kapıyı açmadı. Kendi anahtarı ile kapıyı açtı ve yenisini 10 dakika sonra getirdi. Yerleşip denize gittik ve geldiğimizde yine anahtar kapıyı açmadı.
2- İlk akşam yemeğimizi aldıktan sonra hiç bir boş masa bulamadık ve görevlilerin de hiçbir yardımı olmadı. Mecburen dışarıdaki kafede yemeğimizi yedik.
3- Kasa arızalı idi. Görevli geldiğinde beyni değişmesi gerekiyor dedi. Ben de akşam arayınca gelin denize gideceğiz dedim. Akşam aradım ama ne gelen vaar ne giden.
4- Bu otel bir ilki daha yaşattı bana. Sabah uyandığımızda sular kesik oluyordu. Resepsiyonu aradığımda haberi yoktu filan.
5- Yıkandığımız suları bir şişeye doldurup sahilde bebeğimizi ılık suyla yıkayalım dedik ama suyun renginin sarı olduğunu gördük!!
6- Bi akşam insanları amfi tiyatrodaki etkinlikten sonra Blue Bar'a yönlendirdiler canlı müzik için. Ama Blue Bar o kadar küçük ki sandalyeler yetersiz kalınca herkes barın karşısındaki restorandan sandalye taşıdı.
7- Sahile yakın fast food alanı yok.
8- Hayatımda yattığım en rahatsız yatakta yattım. Yanlara doğru meyilli yataklar.
9- Kalabalık olduğu için otelin önündeki parkta yer yoktu ve bizim araçları tarla gibi bir yere park ettiler. Çıkışta da görevlilerden erkenden arabayı yıkamalarını rica etmeme rağmen birisi vaktimiz olursa yıkarız dedi. Diğeri "yıkamamız yasak" yalanıyla başından savdı. Ki o yalanı söyleyen de önce vakit olursa yıkarız demişti. Benim yıkama ricam da önceden araba yıkandıktan sonra paspasın üstüne konulan kağıt paspasları görmemden dolayıdır. Yoksa aklıma gelmezdi.
10- Ve en kötüsü 1.5 yaşındaki kızım tatil sonrası el ayak hastalığına yakalandı. Her yeri sivilce gibi şeylerle doldu ve doktor görür görmez havuzdan enfeksiyon kapmış dedi. Sadece sabahları havuza sokmamıza rağmen. 11 yaşındaki oğlum hayatında ilk defa bayıldı. CRP'si 0-10 referans aralığında olması gerekirken 28.7 çıktı.
SONUÇ: Bir daha otelin adını bile duymak istemiyorum ve insanları uyarmak için elimden geleni yapacağım..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Sentido turan prince Side

Şikayet Et