Ana Sayfa İletişim

JASMINE COURT HOTEL - Girne Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer JASMINE COURT HOTEL - Girne hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

JASMINE COURT HOTEL - Girne Konum: , Kıbrıs, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

yapamadiğimiz tatil
2017 yılının başlarında 18 mayıs ve 22 mayıs tarihleri arasında otelden rezervasyonumuzu yaptırıp kredi kartına taksitlendirmemizi yaptırdık. Pegasus Havayollarından Ankara çikişli biletimizi de aldık ancak 18 mayıs sabahı türlü sebeplerden dolayı uçuşumuzu iptal etmek zorunda kaldık. Hemen ardından otelimizi de aradık ve gelemiyeceğimizi otele bildirmek istedik. Bize İstanbulda muhasebe ofisinden Volkan Beyle iletişim kurmamızı rica ettiler. İletişime geçtiğimiz şahıs bize oteli istediğimiz zaman kullanabileceğimizi hakkımızın baki olduğunu söyledi. Biz de önümüzdeki Şubat tatilinde kullanmak amacı ile Volkan Beyi aradık. Ancak telefona çıkan bayan otele giriş çıkış yaptığımızı ve öyle bir hakkımızın olmadığını Volkan Bey in de işten ayrılmış olduğunu söyledi. Eğer giriş çıkış yapıldıysa bizim nüfus bilgilerimiz elinizde olmalı. Bu düpedüz soygunculuk. Böylesi isim yapmış bir otele hiç yakışmadı bu profesyonellikten uzak çalışma ahlakı. Bu andan itibaren yapacağimiz ilk iş oteli gerekli yerlere şikayet etmek gerekirse tüketici hakları mahkemesine başvurmak.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

JASMINE COURT HOTEL - Girne Kıbrıs

Şikayet Et