Ana Sayfa İletişim

MC Arancia Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer MC Arancia Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

MC Arancia Resort Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

klas
deniz ile iç içe olması tesisin en buyuk avantajı . kullanım alanları oldukça ferah .içecek kalitesi olarak nescafe haricinde normal .resepsiyon ılgılı . bar ve restaurant yemekler normal bekledıgımız gibi.yeşil alanlar.havuzlar kullanıslı .eğlence sovlar da yeterli. fiyat a göre uygun tesis.



memnun döndük
öncelik ile yazılmıs olumsuz yorumların biraz fazla karamsar oldugunu söylemem lazım . otel çok büyük ve mukemmel yesil alanı var, deniz ile iç içe .kaldıgımız odamız gayet guzel ve temizdi ,havuzlar geniş ,çocuklar ıcınde kaydırak ve havuz butun gun çocuklarımızın eğlenmesını sagladı .çocuklar için çocuk klp ve aksamları dans gosterılerı yarısmalar ile animatorler eğlenmemizi sagladılar.



İĞRENÇ
Kesinlikle paranızı bu otele harcamayın.Bu otel bırakın 5 yıldızı 1 yıldızı bile haketmiyor. Güvenlik hiç yok otel hırsız dolu. 1 hafta içinde bizde dahil 10 kişinin telefonu çalındı.Hergün aynı yemekler. Temizlik iğrenç heryer kusnuk kokuyor.Personel çok suratsız. Hele ki müdür olacak bey çok ukala ve küstah. Müdür olmuş ama insan olamamış.Aklınız varsa kesinlikle bu otele gitmeyin.



Igrenc
Tek kelimeyle igrenc suan ciktik otelden 1 gunumuz daha olmasina ragmen erken cikis yaptik asakin gelmeyin odalar igrenc su aritma veriyorlar 6cesit yemek var döndürüp döndürüp farkli yapmışlar çeşit cok gözüksün diye odalar resmen kokuyor paranızla rezil olmayin kizim kizim havuzdan mikrop kapti




Kötü
Otel çok pis temkzlik sıfır hiç yok kaç gün kalirsanız aynı havluya yüzünüzü silmek zorundasınız anca havlunuzu alıp şikayet birimine giderseniz değistiriyorlar pide kuyruğuna katlanıp alabilirseniz karınınız doyar ya da salata ye.ek zorundasınız ilgi alaka yok 5 yıldızlı otel diye geldik 3 yildızmış diyip çıkıyoruz şikayet etsekte sonucu yok sinir olduğunuzla kalıyorsunuz kesinlikle tavsiye etmiyorum.



Berbat
Şuan itibariyle bu berbat otelde tatildeyim.Tatil budur aracılığıyla övgüleri üzerine geldim fakat vereceğiniz 1tl ye dahi yazık.3gundur öğlen ve akşam yemekleri ayn.Temizlik personeli elimde malzeme yok havlu yok deyip yapmıyor.Animasyon yok. Asla gelmeyin.



berbat sakın ha gitmeyin
bu otele kesinlikle gitmeyin yemekler berbat yemek namına bir bir şey yokk kahvaltıda peynirler kokuyor odalar kesinlikle temizlenmiyor yoneticeler ulaşilamıyor kesinlikle gitmeyin



berbat sakın ha gitmeyin
2007 bayramda gittik bu tek kelimeyle berbat bir otel oteli tatilmize 2 kala terk ettik yemek namına hiç bir şey yoktu garnaturlerle yemek ceviriyorlar 3 gün aç kaldık odalar berbat havlular değiştirilmedi
otel mudur başka yere tatile gitmiş dediler yetkili kimse yok biten garnurler ( yemek demiyorum çünkü yemek yoktu) yenilenmiyor du bence gitmeyin



<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et