Ana Sayfa İletişim

Club Grand Aqua Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Grand Aqua hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Grand Aqua Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

berbat
bu otel müsveddesi, tesettürlü bayanları, muhafazakar aileleri otele almayacaklarını söylüyor ? nasıl bir kafadır bu ? nasıl bir izahattır.. içeri her türden açık insanlar girebiliyor da haşema ile insanlar neden otele alınmıyor ? yazıklar olsun. bu ülkenin gerçeklerini göz ardı edenler bunun izahatını nasıl yapacaklar !!!!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumIsletme müdüru normal olamaz
Gerçekten işletme müdürü hitap şekli çok kötü ve aşağılayıcı bir üslubu var İnsanın bir anda sinirlerini bozabilicek biri gerek bakışları gerek konuşmaları hiç hoş değil sırf bu kişi yüzünden tatilim iğrenç geçti bir daha asla gitmiyecegim.masalarda su yok ve sular arıtma suyu karın ağrısı yapıyor dikkat edin.animasyonlar da 23 nisan gösterisi gibi .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumişletme müdürü yüzünden kötü gecti
işletme müdürleri türk müşterileri dışlıyor ne varsa türklerde var diyerek kendi milletini aşağılıyor. Ayrıca içeceklerin hiçbirinde alkol yok net söylüyorum. Animasyon eğlence iyi değil.işletme müdürünü şikayet edemiyorsunuz üstü yok deniliyor hotel içinde ictimaya toplayacak gibi telsizle gezip sükse yapıyor.Ne varsa bizim millette var diyen kişi sen turist olabilirsin evet çok şükür gururluyuz türk olmaktan onur gurur duyuyoruz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Club Grand Aqua Antalya

Şikayet Et