Ana Sayfa İletişim

Beyazsaray Oteli Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Beyazsaray Oteli hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Beyazsaray Oteli Konum: , Avşa - Marmara Adası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Berbat
11 Ağustos?ta gittim ertesi günü dönmek zorunda kaldım sahili berbattı. Denizi taşlık ve yosunluydu. Odanın her yerine tehdit yazıları asılı olup toplamda mevcut bir çekmeceyi açtığınızda?havluları yere atmayın başka müşteriler de kullanacak?yazıyor. Yataklar en az 30 yıllık olmalı ki inişli çıkışlı tellerinden Uyumak mümkün değil. Yatak örtüleri üzeri öbek öbek yağlıydı. Sineklik delik deşik olduğundan uyumanız imkansız. İnternet bağlantısı var sadece resepsiyonda çalışıyor odalarda asla çalışmadı. Bir zamanların çocuk odası dolabını koymuşlar gardrop niyetine. Bahçeye konmuş küçük yuvarlak masalarda kirden renkleri dönmüş tüller koyup sözüm ona süslemiş. Girişte resepsiyonist dışında ilgilenen hoş geldiniz diyen bir allahın kulu yok ama şikayet ettiğinizde kızıp size bağıran olmaz öyle şey diye oteli çınlatan oturduğu yerden kalkmayan bir kadın ben buranın sahibiyim diyor. İşletme çalışanları gece saat 21.30 dan 24.00 a kadar çekirdek çitliyorlar çıt çıt çıt çıt bitmiyor gürültüleri. Müşteri portföyü çok zayıf geleni almışlar. Üç günlüğüne gittim gece vapur olsaydı gece dönmek isterdim. Ertesi sabah acilen terkettim. Asla adı ile müsemma Olmayan ve asla otel denilemeyecek bu yere gidip kimsenin rahatsız olmasını istemem. Berbattı berbattı!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Birkaç günlük ada tatili amacıyla geldiğimiz otelde, otelde konaklayan iki kişinin ciddi derecede tacizinden rahatsız olup bunu otel yetkilisine bildirdim. Ancak otel sahibi hanımefendi, durumun ciddiyetini kavramayarak sözde ?şahane? firmasına nasıl laf kondururmuşuz diye bize bağırmaya başladı. Her iki kişinin de tacizci davranışlarını anlattığımızda ise ?diğeri özürlü ama ismail bey asla öyle bir şey yapmaz? diyerek kalitesizliğini kanıtlamış bulundu. Size tavsiyem, bu tür konularda ismail beyleri haklı bulan firma sahiplerinin otellerinde konaklamamanızdır.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTam bir rezalet..Odalarda buzdolabı yok içecek ve alkol fiyatları faiş otelin standardı çok düşük..Plajı pislik içinde..Bu paralara herşey dahil bir yerde 10 numara tatil yaparsınız.Asla tavsiye etmem..Yanılıp gelmeyin vereceğiniz paranıza yazık arkadaşlar..


%50 %33 %17
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSakın gitmeyin! Berbat bir otel.. personel otel servis berbat.. siddetle tavsiye etmiyorumm!!!


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat bı otel yer olarak on numara ama ısletme berbat ara öğün yok aldıgındada hesabı cok kabartıyorlar oda pos kökü var aktıvıte sıfır acık menü dıyo ama yemek alırken sıze az dıye bakan gözler yanı anlıcamız yarışım rezıl oldu üç gece kaldım zaman gecmek bılmedı sadece denızı guzeldı onun dışında hersey berbattı kesınlıkle tavsıye etmıyorum


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum07082014
berbat bir pansiyon. tuvalet çalışmıyor, sifon çalışmıyor, boklar geri basıyor, su kesik, odalar pis, buzdolabı ve tv bozuk ,
temizlik yapılmıyor, evinizi mumla aratan bir mekan, tatilinizi rezil kepaze eden bir yer. kimseye tavsiye etmem.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötüüüü
Kısa olan izini mi yakın bir yerlerde değerlendirmek için arkadaşımın 1 gün önce konaklamaya başladığı AVŞA-BEYAZSARAY OTEL e gittim. Hayatımın en büyük hatasıydı. Tlf konuştuğunuz da söylenenler ne yazık ki kandırmaca. Klima çalışmaz, çarşaf ve yastıklar kirli, lavobo-banyo pis... Sizi karşılamak için servis geliyor, ama çıkış yaptığınız da bırakmıyorlar. Yemekler her daim sabahtan yada bir gün önceden kalma.. açık büfe. Fakat tabağınıza yemekleri alırken gözler sizde, az alın diye... Kahvaltı ve akşam yemeği dahil ödeme yapıyorsunuz fakat tabağınızdaki bir eriği alıp dışarıda yada odada yemeniz yasak. Aksi taktirde her seferde 15 TL hesabınıza yazılıyor. Neredeyse tabağınıza konan sinek için bile para isteyecekler... Bir çay ikramı bile yok herşey para. İskelede bulunan minderi kullanmak bile 5 TL. Parasını verseniz bile minderi 5 metre ileri götürmeniz yasak. Sonra nasıl toplarlarmış..? Odaya servis yok. 2 yıldızlı otellerde bu şart aslında. Umarım yetkililer bu yazımı okur da ilgilenirler. Müşteri memnuniyeti diye birşey hiç yok. Tüm müşteriye para gözüyle bakılıyor. Memnuniyetsizliklerinizi anlatmak için işletmeci bayanla konuştuğunuzda %100 haklı olduğunuz halde üste çıkıyorlar. Saygısızlık, yalan diz boyu. İşletmecinin kaynı olan adam sizi durup dururken azarlayıp tersliyor, işletmeciye şikayette bulunuyorsunuz kadın tınlamıyor. Bu kadar yanii... 5 kişi birden size karşı geliyorlar neredeyse dövecekler.? odanızdaki dolaplarınıza kadar kurcalanıyor....gibi bir sürü şey. paranızla rezil oluyorsunuz.
otelde kalan 1 müşteri bile memnun değildi. taksi şöförleri bile "bu otelden herkes şikayetçi, jandarmada tanıdıklar var onlarla konuşsak acaba ellerinden bişey gelmezmi" diyorlar. Otel müşterileri otel personellerine "hadi biz bi hata yaptık düştük buraya, senin ne işin var burda başka iş bulamadın mı" diyorlar. düşünün artık. Bunlar benim 3 günde karşılaştıklarımın sadece bir kısmı. Oteli erken terketmedim sırf yaptığım ödeme o kadına kalmasın sonuna kadar kullanayım diye. Bundan sonra sokakta asfalt üstünde yatacak durumda olsam dahi aslaaaa adım atmam oraya. Sizde sakın aynı hataya düşmeyin çok pişman olursunuz. 1 yıl ki çalışmanın yorgunluğunu atmak için ayırdığınız 1 hafta yada 15 günlük tatiliniz size iyi gelmek yerine tam tersi döndükten sonra yaptığınız tatilin kötü psikolojisini, sinirini nasıl atacağını düşünmeye başlarsınız.


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumavşa adasında beyaz saray oteli bu yıl ki yaz tatilimiz için seçtik.otele ulaşım ve servis imkanı çok iyiydi.otelin konumu bulunduğu koy ve gerek denizinin ve sahilinin temizliği ve güvenliğiyle tam çocuklu ailelere uygun bir mekan.Ancak otelin yönetimi kötü oteli sadece gunu kurtnak için herşeyi para olarak algılıyor.müşteriytle iletişimi sıfır en ufak şikayetinizde sizi azarlayıp bağırabilen bir yönetim. gelen her muşteriyle en az bir kere tartışan ve sizi sadece para olarak gören bir yönetim.çarşaflar çok pis bir önceki müşteriden kalan meni lekesi size süpriz olarak kalabiliyor.temizlik personeli işini tam yapmıyor.müziğin M si dahi yok.size sundukları yemek ve su ikramınd adahi gözü olan,ve en berbat yemekleri müşterilrine sunmaya dahi çekinmeyen bir yonetim var.onlara göre para müşteri memnuniyetinden çok çok önde.kahvaltıda kalan salam ve yumurtalar o akşam size meze olarak dönmekte hatta ertesi sabah bi önceki gunun yumurtaları size sunulmakta.öğlen kuru bir hamburger,kayış gibi bir gözleme ve tosttan başka hiç bir şey bulamıyorsunuz onlarda 15 er tl. bir çay 5 tl.bir kahve 10 tl.bir soğuk kahve 15 tl.bir şişe su 1 lt.4 tl.ve dahası .yani alınan ücret sunulan hizmetten çok çok fazla.paranıza samanınıza ve sinirlerinize yazık oluyor. oraya verilen parayla şileye veya bozca adaya gidilebilir çünkü ido ile 4 saatte ulaşabiliyorsunuz. yönetim değişmedikçe gitmenizi asla ve asla tavsiye etmem.


%57 %14 %29
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Beyazsaray Oteli Avşa - Marmara Adası

Şikayet Et