Ana Sayfa İletişim

Delta Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Delta Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Delta Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Tek kelimeyle Harkulade bir oteldi. Gerçekten çok beğendim. Bu otele 2009 Ağustos ayında gitmiştik. Bu sene tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Ailecek çok memnun kaldık. Çok temiz, Yemekleri çok güzel, Denize sıfır, Otelden kordon boyu yürüyorsunuz bir sürü barlar var. :) Çok güzel , Odamız tam denize bakıyordu, biz çok beğendik , sizede tavsiye ediyoruz . :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
Huzur dolu bir tatil.Müşteri memnuniyetine önem veren , personeliyle bütünleşmiş bir işletme. Delta Hotel çalışanşarına Teşekkür Ederim seneye görüşmek üzere


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Delta Hotel Fethiye

Calis Beach Sea Front
Fethiye
Turkey

Şikayet Et