Ana Sayfa İletişim

Gloria Verde Resort & Spa Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gloria Verde Resort & Spa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gloria Verde Resort & Spa Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Mükemmel ,
Arkadaşlarımızın tavsiyesi ile gitmiştik .Çok memnun kaldık ,personel güleryüzlü çalışkan .Özellikle her öğünde bizi güleryüzü ile karşılayan Ersin Bey'e ve 10 yaşındaki oğlumuz Ömer'in harika günler geçirmesini sağlayan spor eğitmeni Levent beye teşekkür etmek isteriz


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok iyiydi, gene gideriz.
Daha önce 2005 yılında da giderek aile odasında kaldığımız otelin standart odasında iki yetişkin ve 2ile 8 yaşlarında iki çocuk ile gayet rahat bir şekilde konakladık. Odaları ferah, balkon var ve 3 kişi yuvarlak masada rahat oturabiliyor. Minibar hergün dolduruluyor. 1 kişi için verilen yatak 140x200cm yani çok rahat karı-koca yatabildik.

Özellikle çocuk havuzu çok büyük, içi ince kum kaplı, bir tarafında yapay kumsal var, içinde gölgelikli oyun mantarları, kaydıraklar var. Akşamları mini disco var. Yetişkin havuzları da keyifli, büyük ağaçların gölgesi güzel oluyor. Deniz; bizim konakladğımızda fırtına vardı pek giremedik.

Akşam eğlenceleri mini discodan sonra akrobasi gösterileri, açık hava diskosu vb eğlenceler mevcut, bence tek çalışılması gereken akşam eğlencelerinin biraz daha zenginleşmesi olabilir.

Günboyu ikramlar çok çok kaliteli, servis her zaman iyi. Ana restaurantta, lobby de sahil barlarada vs her yerde personel çok ilgili, çok güleryüzlü ve hızlı. Bize Türk olduğumuz için ayrıca ilgi gösterdiler. Otelin gittiğimiz mevsimde %90'ı rus idi ama inanın, bu ruslar sanki ingiliz, hiç rahatsızlık vermiyorlar. Otelin kalitesine göre müşterileri de seçkin.

Otel çok büyük fıstık çamlarının arasında yer alıyor; kuş sesi, sabahları sincap kovalamacaları eksik olmuyor. Ayrıca diğer Gloria otelleri ile arasındaki golf sahalarında yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, kafa dinleyebilirsiniz.

Gitmenizi kesinlikle tavsiye ederim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
tesadüfen bu otele yerleştim.zira organizatör firma asıl otelde yer kalmayınca bizi buraya aktarmış.Fakat harikulade bir tesadüf oldu benim adıma.Yani karanlıkta yürürken ışığı buldum.abartmıyorum ben Antalyaya kongre,tatil vs sebeblerle çok sayıda gittim ve çok sayıda otel gördüm.inanın gloria verde si gibisini tesadüfen tanıdım.Burada yaşadığım 4 gün anılarımda kalmayacak,anılarıma eklenecek;çünkü bundan sonra herzaman oraya gitmeyi düşünüyorum.Garson Haytettin,Ramazan ve ismini hatırlamadığım diğerleri,barmen Fatih,Alpay,Yavuz ve diğerleri Bilgi işlemci Mehmet,animatör Turga,Sveta,Uğur,payaço Fiko hepsi harikaydılar.İyiki varsınız Sağolun.Ve bunları seçen idari kademeyi kutluyorum.Böyle devam edin lütfen.Böyle devam ettikçe ardınızdakiler kuyruk olacaktır.Sağolun,varolun......


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumantalya gloria verde otel kalite bakımında gayet iyi tüm departmanlar gayet başarılı hizmet veren herkeze teşekkür ediyorum ancak CANLI MÜZİK diye izledğim YAMAÇ grubu rezaletti!! çünkü ortada canlı müzik yoktu. resmen 5 kişilik orkestradan şarkıların KARAOKESİNİ dinlemek zorunda kaldık.yapılan vokallerden tutunda enstımanlara kadar hepsi mp3 çalardan geliyordu.Sadece 2 şarkı canlı çaldılar onlarda ztn rezaletti.ödüller almış bi otele hiç yakıştıramadım


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMy week-long stay at Gloria went beyond what I expected. The staff was not only professional, courteous, and friendly, but they went out of their way to ensure I was comfortable. The food was delicious and the selection was plentiful; they would have different themed meals every night.

The entertainment was a blast. They had the animation staff that put on shows, they taught air-gun and archery and provided a great DJ or live music depending on the night. Everyone would congregate in the main building and enjoy a few drinks while dancing to the excellent music they played.

I've never been to a place that was so genuine with their service. I've been to the Four Seasons and the staff at Gloria Verde far surpassed them in every manner possible. The spa treatments were amazing. Each day I spent 2-3 being pampered, receiving body wraps, peels, facials, etc. With each procedure they treated me with dignity and respect.

I highly recommend Gloria Verde and will continue to vacation there for future vacations.%43 %0 %57
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Gloria Verde Resort & Spa Belek

Şikayet Et