Ana Sayfa İletişim

Beach Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Beach Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Beach Resort Hotel Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

yok böyle bir şey şükürler olsun
Efendim Allah kısmet etti çoğu kez Antalya bölgesindeki otellerde hamdolsun kaldım. Geçen yıl bir vesile yine Antalya iline gittik kardeşimle beraber bize ayrılan otel belek beach resört oteldi. Otelden menün kalmak şöyle dursun, çok ama çok beğendik, denize sıfır, deniz taşlık ayağınıza taş falan batmadan gönül rahatlığı ile giriyorsunuz, yüzme bilmiyorsanız yada boyunuzu aşmak istemiyorsanız rahat ve huzur içinde deniz ihtiyacınızı karşılıyorsunuz. havuzlar mükemmel temiz hele, hele eylül 15 den sonra veya haziranın ilk günlerinde kişiye kapalı havuz da zaman, zaman lazım olabilir kapalı havuzu da nefisdi, Türk hamamından, saunasına, buhar banyosuna her şey güzel ve temiz, yemekler her çeşit mevcut ben özellikle yemek ve giyim konusunda hassasımdır harika et yemeğinde tatlıya mükemmel bir lezzet. odalar temiz yani bir kişi tatil yapmak istiyorsa inanınız burası muhteşem bu sene çok istememe rağmen gidemedim ben devlet memuru bir adamım ayağımızı yorganımıza göre uzatmamız gerek, nasip olup ta bu otele gideceğim günü iple çekerim hele ,hele otelin bir ortağı beyefendi var on numara kibar nezaketli alçak gönüllü bir kişi bütçesi uygun olan hiç araştırmasın hemen bismillah değip gitsin arama imkanı olan büyüklerim kardeşlerim beni ararsanız ben size oteli anlatırım bile o kadar sevdim memnun kaldım çok güzeldi bayıldım


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtam bir fiyasko
otele girdiğimizde karşılama güzeldi fakat odaya girdigimizde tam bir hayal kırıklığı.sadece yatagi temizdi odada hosunuza gidecek yer sadece yatak olur. eski esyalar kac yilindan kalma bir kuvet hijyen sıfır 5 yıldızlı bir otele yakışmadı yemekhanesinde su bardağında çay içtim yemekler çeşit çeşit görünse bile aslinda hep ayni animasyon guzeldi bir daha mi aslaaaaa.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGitmeyin
4 ncü kez gittiğimiz Serik_Boğazkent'te bulunan Belek Beach Resort Otel'den çok pişman ayrıldık. 4 kişi olarak (eşim,oğlum ve kızım) temmuz_2017 de otele öncelikle 6 gün üzerinden sözleşerek giriş yaptık, duruma göre 1 gün daha uzatma opsiyonumuzu saklı tutarak. 6 ncı günde 3,5 yaşındaki kızımda yüksek ateş ve kusmayla başlayan durum deri üzerinde kızarıklarla devam etti. Gece otelin temin ettiği araçla 00:30 da hastaneye intikal ettik. Sabaha karşı dörde kadar hastahanede kaldık serum,kan tahlilleri vs. O ara acil hekim çok çocuk hasta geliyor Siz'in çocuğunuzda Herpes simlex olabilir dedi. Doktorun söylediği hastalık hakkında bilgimiz yoktu ,ateşi düştüğü ve kusması durduğu için sevindik. Otel döndük öğlen kalktığımızda kızımın vücudu kırmızı içi dolu kabarcıklarla (ağız, karın,sırt, ayak,parmaklar ) kaplandı. Ne olduğunu bilemiyoruz İstanbul daki doktorumuzla sürekli görüntü paylaşarak çözüm önerilerini aldık. Netice itibariyle hijyen koşullarının ortak alanlarda yeterli düzeyde sağlanamamasından (havuz,kullanılan havlu,çocuk oyun alanları, yemek yenilen alanlar ...) bu duruma gelindi. Otelde hemşire ve talebe göre gelen doktor varken ve çocuklarla ilgili vakalar yaşanırken toplum sağlığı gözönüne alınarak koruma tedbirlerinin artırılması ve bilgilendirme yapılması gerekirken birşey yapılmamış olması çok garip. Neticede bu virüsü birileri getirdi. Ama otel yönetiminin görevinin misafilerinin güvenliğini ve sağlığını korumak olduğu hatırlatmama ne gerek var. Burada kaygının tamamen maddi olduğunu düşünmeye başladım. Tedavimiz devam ediyor. Bu süreçte sosyal medyada aslında bu virüsü kapıp hastalanan çocukların sadece bu otelle sınırlı kalmadığının Antalya bölgesinde tatlini yapan birçok çocukta da benzer vakaların olduğunu öğrendim.
Umarım daha fazla çocuk bu virüsü kapmadan gerekli bilgilendirmeler yapılır.
Saygılarımla,


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFENA DEĞİL
OTELDE YEMEKLER VE HİZMETGÜZELDİ FAKAT ANİMASYON TAM BİR FELAKET.HEM GÜN İÇİ HEM GECE ANİMASYONU ÇOK KÖTÜ.HERALDE BU KADAR ANTİPATİK ANİMASYONCULARI VE KABİLİYETSİZ LERİ BİLEREK TOPLAMUŞ OTEL EĞLENMEK İSTEYELERE TAVSİYE ETMEM


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgerildiğimiz anlar hariç güzeldi
odalar ve otel temiz ancak yatakların yan tarafındaki yaylar bozuk resepsiyonda müşteri memnuniyetine önem verilmediğini gördüm. beş yıldızlı bir otelde post makinesinin bulunmayışına şaşırdım.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGuzel
Her sene mutlaka tatil yapiyoruz ailecek, bu son yillarda yaptigimiz en iyi tatildi. Otel personeli cok kaliteli, yemekler ve servis cok guzel, deniz ve plaj cok temiz, yillardir kimseye otel tavsiye etmedim ama burayi tavsiye ederim.


%25 %50 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHarika
İki yıl aynı otelde tatil yaptık. İkiside aynı dönemlerdeydi. İlk yıl otel yeni açılmış olmasına rağmen hizmet çok iyiydi. Bu yüzden ikinci yılda da orda tatil yaptık. Herşey muhteşem. Otel çok temiz ve hizmet süper. Hele restoran ve yemekler harika (5 kilo aldık bu yüzden) Müşteri memnuniyeti esas alınıyor. otel süper ama tek sorun denizin çok derin oluşu... yani çocuklar denize hiç giremiyor..


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Beach Resort Hotel Belek

Şikayet Et