Ana Sayfa İletişim

WyBas Foca Holiday Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer WyBas Foca Holiday Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

WyBas Foca Holiday Resort Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

ben wybas Foça'da devre tatil üyesiyim. ama otele bir türlü ulaşamıyorum. tekrar gitmek istiyorum, kafa dinlemek için çok iyi bir yer ama ulaşmam mümkün değil. ayrıca hakkım olan şeyi de alamamış oluyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummuatap bulunamıyor
telefon numarası yok
eski telefon kapatılmış neden*


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgidemedikki
otelin bir tane ulaşabileceğimiz telefonu yok..web sayfasında bile yok


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

WyBas Foca Holiday Resort Foça

Şikayet Et